Stilon Gorzów – Moto-Jelcz Oława 14.03.2015

Relacja Kibiców Stilonu:

Stilon Gorzów – Moto- Jelcz Oława 14.03.2015 r. (relacja kibicowska)
Przerwa zimowa w końcu dobiegła końca i meczem z Moto-Jelczem Oława rozpoczęliśmy rundę wiosenną. Niestety deszczowa pogoda nie zachęcała do przyjścia na stadion, co odbiło się na ogólnej frekwencji na stadionie. Jednak w sektorze H zgromadziło się wielu fanatyków.

Tradycyjnie już pierwszy mecz każdej rundy jest u nas spotkaniem, na którym zbieramy karmę dla schroniska dla zwierząt. Tym razem udało nam się zebrać niespełna 400 kg karmy, co biorąc pod uwagę frekwencję na stadionie, jest dobrym wynikiem. W pierwszej połowie na płocie wieszamy 9 flag (w tym jedna zalicza debiut) oraz kilka transów („Piachu, Zwierzak- Trzymajcie się”, „Stop milicyjnym represjom- KIBICE WYKLĘCI” oraz „Foka i Żółtasy treningowi kolesie – Treningi pod ochroną policji”, który odnosi się do wspólnych (nie wspominając już o robieniu sobie fotek jakby byli najlepszymi ziomkami) treningów dziewczyn zza miedzy z jednym z gorzowskich kryminalnych). W młynie pojawiło się około 400 osób, w tym 32 kibiców Chrobrego (wielkie dzięki). Dobrze zaprezentowały się także nasze Fan-cluby. Doping od początku meczu oceniamy na dobry, momentami na bardzo dobry. W przerwie meczu ściągamy flagi i wieszamy transparent przygotowując się tym samym do zaprezentowania oprawy. W 70 minucie meczu w górę idzie spora, jak na nasze warunki stadionowe, sektorówka z napisem „CHWDP”. Dopełnia ją trans: „Wyroki i zakazy nic nie zmienią…” Po chwili odpalone zostaje 20 rac, co przy pochmurnej pogodzie dało znakomity efekt. Ogniem rac podpalamy część transu, gdzie znajduje się wyraz „ZAKAZY” (co miało symboliczne przesłanie), jednak nie wzięliśmy pod uwagę, że oprócz transu podpali się też i płot. Chwila spontaniczności i ogarniamy sytuację. Robimy miejsce na drugi transparent i po chwili na płocie pojawia się trans o treści: „Zasady przekazywane pokoleniom” odpalamy do tego kilka czarnych świec dymnych. Podczas prezentacji oprawy nie zabrakło oczywiście odpowiedniej przyśpiewki, która smutnym panom na pewno nie przypadła do gustu. Doping w drugiej połowie na dobrym poziomie, słabsze momenty były jedynie podczas prezentacji oprawy. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę i idziemy umacniać zgodę.

Kibice gości: Do Gorzowa przyjechało około 60 fanów Moto-Jelcza Oława (w tym kibice Rokity Brzeg Dolny). Podróżowali busem oraz samochodami. Na płocie powiesili 3 flagi, sporadycznie dopingując.

„WYROKI I ZAKAZY NIC NIE ZMIENIĄ
ZASADY PRZEKAZYWANE POKOLENIOM”
CHWDP

Na koniec jeszcze raz wielkie dzięki dla Chrobrego za wsparcie na meczu.

Stilon Gorzów:

Moto-Jelcz Oława:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments