Start Gniezno traci flagi

W minioną sobotę sympatycy Startu Gniezno w dobrej liczbie pojawili się na wyjazdowym meczu w Gdańsku z miejscowym Wybrzeżem. Sektor gości tego dnia przyozdabiała znaczna ilość flag, niektóre z nich na powrocie zmieniły właściciela. Jak się później okazało, nowymi właścicielami flag zostali sympatycy Astry Krotoszyn.

[art5]

 

Relacja Startu Gniezno:

W sobotę 3 sierpnia wybieramy się do Gdańska. Mobilizacja w naszych szeregach powoduje, że na mecz docieramy , w zorganizowanej grupie, w 3 autokary. Ostatni raz udało nam się to jeszcze w Grudziądzu. Łącznie na sektorze gości pojawiło się około 300 kibiców Startu. Na początku meczu wieszamy trans „Gnieźnianie”. W górę powędrowało 200, specjalnie przygotowanych na ten mecz szali o tej samej treści. W trakcie meczu rozwijamy jeszcze sektorówkę, co ubarwiamy pirotechniką i flagami na kijach. Doping stał na dobrym poziomie, oczywiście pojawiły się bluzgi w stronę Wybrzeża. 

[art5]

Fot. Wiesław Wardaliński

 

Niestety po powrocie do Gniezna zapomniany, że wyjazd nie kończy się po minięciu tablicy swojego miasta. Skutkuje to stratą części flag na rzecz Astry Krotoszyn, która wykorzystuje nasz ogromny błąd w bezpiecznym dostarczeniu fan i przeprowadza sprawną akcję. Co do astry to w weekend notują 0 wyjazdowe, zabrakło odwagi, żeby pojechać na swój wyjazd? Wcześniej nie wytrzymują ciśnienia i nie przystają na żadną z naszych propozycji. Do następnego!

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments