Stanowisko kibiców Ruchu Chorzów ws. „Nogi”

Poniżej prezentujemy oficjalne stanowisko kibiców Ruchu ws. „Nogi”: Posterunkowy Marek Noga – uczeń klasy policyjnej, czyli historia znikającego worka.

Łezka kręci się w oku po wzruszającym oświadczeniu tzw. osób decyzyjnych Górnika odnoście mającego aspiracje milicyjne Marka Nogi. Długość oświadczenia oraz same argumenty niestety wzbudzają salwę śmiechu w środowisku, które żyje pewnymi sztywnymi zasadami.

Poziom absurdu i hipokryzji w przypadku środowiska Górnika i jego kontrowersyjnych przypadków jest kwestią, której nie można pozostawić bez odzewu. Wszystko za sprawą zbliżającego się turnieju Iron Warriors Team, w którym wystąpić ma niedoszły policjant Marek. Osoba, za którą ciągnie się smród psich zapędów, która zdecydowała się dobrowolnie kształcić na policjanta w klasie o charakterze policyjnym (zso4.edu.pl/planowane-klasy/klasy-mundurowe) i przede wszystkim osoba, którą koledzy wsadzili do worka za psie zapędy. Taka była oficjalna decyzja torcidy sprzed dwóch lat którą aprobowali ich zgodowicze. Posterunkowy Noga rzekomo został pogoniony. Jednak jak się okazało, kibice Górnika oszukali całą kibolską Polskę, że psie gówno zostało posprzątane i wsadzone do worka, a potajemnie wybaczyli mu jego policyjną przeszłość.

Górnik nawet jest w stanie poświęcić resztki godności, wydając zakłamane oświadczenie, które jest kunsztem manipulacji niczym w pewnej gównianej gazecie.

Akcja ratowania tego niegodnego bycia czynnym chuliganem wyrzutka sięgnęła zenitu za sprawą chęci pokazania się na gali o charakterze kibicowskim. Jednak jak słaby musi być Górnik, który za wszelką cenę po wysłaniu tego delikwenta do worka próbuje go z niego wyciągnąć. Przed kibicowską polską próbując zmanipulować przekłamanym oświadczeniem pełnym kłamstw, że pies nie jest psem, a charakternym chłopcem, który pogubił się w życiu. Pragniemy zaznaczyć, że w zwykłej, powszechnej szkole publicznej, o której piszą decyzyjni Górnika, uczniowie nie chodzą w mundurach policyjnych, nie są przygotowywani do pracy w służbach policji, nie mogą awansować na starszego sierżanta, starszego posterunkowego, nie szkoli się posługiwania bronią, zajęć nie prowadzą czynni policjanci, uczniowie nie afiszują się z policyjnymi emblematami. Zwykłe publiczne liceum nie współpracuje z komendą miejską a także regionalną szkołą policyjną. Jedyne z czym możemy się zgodzić, to z kwestią silnego kręgosłupa moralnego, którego na pewno nie posiadacie. Z okazanego świadectwa Nogi można wyczytać, że ukończył klasę w programie rozszerzonym (tj. w tej szkole klasa mundurowa), a dokładniej klasę o profilu policyjnym, która przygotowuje do pracy w policji, jak jest napisane na stronie szkoły.

Na dzień dzisiejszy Marek Noga studiuje na AWF Katowice na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne o fakcie którym kibice Górnika w swoim oświadczeniu zapomnieli wspomnieć, który specjalizuje się w: zarządzanie kryzysowe, policja w systemie bezpieczeństwa publicznego.

Przy czym Marek Noga na własnym profilu na facebook’u potwierdził, iż uczęszczał do klasy, która przygotowywała do pracy w policji.

Poziom hipokryzji i zakłamania moralnego ekipy, która się zwie torcida dawno przekroczył wszelkie granice. Po takim zdarzeniu, w którym oszukaliście całą kibicowską Polskę i wybielaniu „OFICJALNIE POGONIONEGO” Nogi nigdy nie będziecie charakterna ekipą. Byliście, jesteście i będziecie jedynie ekipą charakteryzującą się brakiem jakich kolwiek zasad i honoru!

Załączamy kilka zdjęć pokazujących oblicze Marka Nogi.

Na zdjęciach widać na piersi emblemat z jasnym napisem klasa policyjna.

Oświadczenie ekipy Torcida Górnik dostępne TUTAJ.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments