Stal Stalowa Wola – Zawisza Bydgoszcz 16.09.2015

Oświadczenie Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola:
„W związku z wydarzeniami, do jakich doszło podczas pucharowego meczu Stali Stalowa Wola z Zawiszą Bydgoszcz , Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola winne jest wszystkim kibiciom kilka słów wyjaśnienia oraz przeprosin. SKSSW na meczach Stalówki przy Hutniczej 15 odpowiedzialne jest za doping,malowanie twarzy oraz drobny katering. Dlatego jest nam bardzo przykro ,że stowarzyszenie oraz Adaś który prowadził doping przez większość meczu, jesteśmy przez wszystkich obrażani za oprawę którą zaprezentowała grupa ultras.

W drugiej połowie meczu kilka nieodpowiedzialnych osób odpaliła pod prezentowaną oprawą świece dymne, które bardzo zadymiły osoby będące na środkowej części trybuny. Jest nam bardzo przykro z zaistniałej sytuacji ponieważ nie tak to miało wyglądać. Bardzo przepraszamy wszystkich kibiców naszej ukochanej drużyny za dyskomfort podczas tej oprawy. Wszyscy jesteśmy zielono-czarną rodziną i wszystkim zależy nam na dobrej atmosferze na meczach naszej Stalówki.

Wierzymy,ze dzięki naszemu zaangażowaniu w życiu kibicowskim w przyszłości nigdy więcej nie dojdzie do podobnej sytuacji. Jeszcze raz bardzo przepraszamy za to nieodpowiedzialne zachowanie grupy ultras. Pragniemy jednak aby państwo nie przekreślali naszego fanatyzmu do dopingowania drużyny, z którą byliśmy,jesteśmy i będziemy aż do końca naszych dni. Z kibicowskim pozdrowieniem Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola.”

Stal Stalowa Wola:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments