Spartacus Nyíregyháza – Szeged 27.11.2016

Do ciekawego spotkania doszło na Węgrzech, gdzie na meczu pomiędzy Spartacusem Nyíregyháza a Szeged pojawiły się dwie delegacje polskich ekip.

Po stronie gospodarzy pojawiło się 12 osób z Resovii z flagą „Rzeszów Polska”, natomiast gości wspierało 25 osób z Wisłoki Dębica, którzy również wywiesili flagę na sektorze. Już na trasie obie ekipy spotkały się w drodze na mecz.

Na samym spotkaniu nie zabrakło akcentów sportowych jak i ultras, gdzie gospodarze odpalili świece dymne w klubowych barwach oraz race.

Relacja Wisłoki:
Wspieramy naszych Węgierskich braci na tym wyjeździe w 25 osób z flagą kadrową. Na granicy Polsko – Słowackiej, nasze 4 fury spotykają 3 fury Resovii, dochodzi do starcia, które przerwane jest przez Resoviaków, którzy spokojnie wracają do samochodów i odjeżdżają. Nię będziemy komentować tych bzdur, które napisane zostały na kilku portalach, sama Resovia twierdzi, że to nie ich relacja. Na samym meczu gospodarze dwukrotnie próbują przebić się pod wejście do sektora gości, jednak są konkretnie gazowani przez Węgierską prewencje i na tym się kończy.

Spartacus Nyíregyháza:

Szeged:


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments