Jarota Jarocin w posiadaniu flagi Nielby Wągrowiec 5 października 2020

W minioną sobotę Gwardia Koszalin na własnym stadionie podejmowała Nielbę Wągrowiec. Tego dnia do Koszalina dotarło 10 kibiców Nielby, w tym 1 sympatyk Mieszka Gniezno. Niezapowiedzianą wizytę w okolicach stadionu złożyła ekipa Jaroty Jarocin, która po krótkiej wymianie zdań z przyjezdnymi zdobyła jedną z ich flag.

 

Nielba Wągrowiec Fanatycy:
Na wyjazd do Koszalina udajemy się pociągiem w 10 osób w tym 1 Mieszko (dzięki). Niestety tego wyjazdu nie będziemy dobrze wspominać w Koszalinie przez naszą nieodpowiedzialność po trwającej ok. 1 min wymianie zdań +/- 25 vs 10 tracimy plecak z flagą CZK 1925. Na powrocie w Rogoznie, ponownie atakuje nas pewna ekipa widząc 3 krotną przewagę wroga ratujemy się ucieczką do fur które za nami czekały. Kończy się na wybitej szybie w jednym z nich. W obu starciach nasze porażki.

 

Jarociński KS:
W minioną sobotę z racji odwołania naszego meczu z rezerwami Pogoni. Postanawiamy złożyć niezapowiedzianą wizytę „kolegom” z Wągrowca na ich meczu w Koszalinie. W przerwie meczu w okolicy stadionu podbijamy do kilkuosobowej grupki Nielby. Dochodzi do krótkiego starcia na naszą korzyść, a w nasze ręce wpada jedna z dwóch flag, którą przywieźli goście oraz szal. Kilka godzin później czekamy na dworcu w Rogoźnie, gdzie wysiadała z pociągu ich ekipa. Na nasz widok chowają się autach i uciekają, jedno auto zostaje trafione, ale nie podejmują rękawicy.
NTSK!!
Młody (h) Jarota