Skandaliczna kara dla Cracovii

Decyzją Komisji Ligi stadion Cracovii ma zostać zamknięty na jeden mecz. Wszystko przez transparent, który pojawił się na młynie gospodarzy: „Zabraknie nam palców u rąk aby policzyć tych bez litości, którzy już nigdy nie zasiądą u nas w sektorze gości”. Cracovia już zapowiada złożenie stosownego odwołania od powziętej przez komisję decyzji.

 

Komisja Ligi:

Komisja Ligi Ekstraklasy S.A. informuje, iż w związku ze zdarzeniami podczas meczu 6. kolejki Lotto Ekstraklasy Cracovia – Górnik Zabrze, opisanymi w raporcie delegata meczowego PZPN (transparent) Komisja Ligi postanowiła nałożyć na klub Cracovia karę zamknięcia stadionu na 1 (jeden) mecz Lotto Ekstraklasy z możliwością wpuszczenia wszystkich osób, za wyjątkiem tych, które w trakcie meczu 6. kolejki Lotto Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze zajmowały miejsca na sektorze D.

Jednocześnie Komisja Ligi Ekstraklasy S.A. zobowiązała Klub do przedstawienia  w ciągu 7 (siedmiu) dni od zakończenia najbliższego meczu Lotto Ekstraklasy Cracovii w roli gospodarza informacji o sposobie wykonania kary.

Kara w zakresie zamknięcia stadionu posiada rygor natychmiastowej wykonalności.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments