Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola 26.09.2020

Wczoraj w Tarnobrzegu odbyły się trzecioligowe Derby Podkarpacia, w których Siarka podejmowała Stal Stalowa Wola. Gospodarze na to spotkanie uformowali około 300-osobowy młyn. Tego dnia wspierali ich zgodowicze z Wisły Sandomierz i Wisłoki Dębica. Podczas meczu miejscowi Ultrasi zaprezentowali oprawę, której motywem przewodnim był malowany transparent z hasłem: T(h)e guards of yellow „S”, a także odpalone żółte świece dymne. Goście obecni w ok. 250 osób, w tym delegacje układowiczów z Brześcia, Rzeszowa oraz Jastrzębia.

 

Relacja Siarki Tarnobrzeg:
Na derbach tworzymy około 300 osobowy młyn wsparty zgodami z Sandomierza (35) i Dębicy (10) wielkie dzięki! Prezentujemy też oprawę z hasłem „T(h)e guards of yellow „S”, do tego odpalamy żółte świece. Można byłoby jeszcze rozpisać się o piłkarskim wpierdolu czy też kto ile komu pocisnął, lecz ważniejszy był popis tarnobrzeskiej psiarni, która zawijała za psi huj lub też wpierdalała solidne porcje gazu w przypadkowych ludzi wychodzących z meczu.

[art5]

[art5]

 

Relacja Stali Stalowa Wola:
Do tarnobyla na mecz ze smrodkami ruszamy w ok. 250 osób, w tym: 5 Dynamo Brześć, 4 STAL Rzeszów, 3 GKS JASTRZĘBIE – dziękujemy za obecność. Nie wszyscy wchodzą na stadion. Na płocie ląduje kilka flag i trans dla kolegi za kratami. Prowadzimy dobry doping w asyście bębna. Nie obyło się oczywiście bez wymiany uprzejmości. Po kolejnych bramkach dla Stalówki atmosfera w sektorze coraz lepsza. Jakiś czas bawimy się bez koszulek. Derby są Nasze, Podkarpacie jest Nasze. Widzimy się w środę w Ostrowcu.

[art5]

 

Stróże prawa naoglądali się za dużo Bytomia?

Zarejestrowane zdarzenie miało miejsce po zakończonym meczu Siarki Tarnobrzeg ze Stalą Stalowa Wola. Na filmiku widać, jak policja używa gazu wobec osób na chodniku. Wśród nich są dzieci.

 

zobacz również zdjęcia:

guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments