Ruszyła sprzedaż karnetów na Widzew

Zgodnie z przewidywaniami, sprzedaż karnetów na nowy sezon III ligi cieszy się ogromną popularnością. Widzew bije kolejne rekordy. Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu, przez pierwszą dobę kibice kupili 1227 karnetów. To najwięcej w historii, jeśli chodzi o dystrybucję stałych wejściówek w jeden dzień. Wcześniejszy rekord wynosił 926 sprzedanych karnetów, a było to oczywiście wiosną, kiedy rozpoczęto szał karnetowy.

To jednak nie wszystko. Kibice Widzewa pobili rekord Legionistów. Mistrzowie Polski w jeden dzień sprzedali 1041 karnetów i jest to ich rekord. Chwilę po godz. 8 na liczniku karnetowym było już 1243 sprzedanych abonamentów.

Warto zwrócić uwagę, że imponujący wynik Widzewa mógłby być jeszcze wyższy. Wciąż nie jest prowadzona otwarta sprzedaż karnetów, a obecnie nabywają je tylko osoby, które chcą kontynuować karnet na to samo miejsce, co w rundzie wiosennej. Sprzedaż prowadzona jest wyłącznie przez internet, a dopiero od poniedziałku możliwe będzie przedłużenie karnetu w kasie stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Co więcej, ostateczny wynik będzie prawdopodobnie jeszcze wyższy, ponieważ 224 karnety czekają na zaksięgowanie płatności tradycyjnym przelew

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments