Ruch o dzisiejszych zajściach

Od samego rana tematem numer jeden wśród polskich kibiców są wydarzenia, do których doszło minionej nocy na stadionie GKS-u Katowice, gdzie kibice Ruchu mieli się włamać i ukraść wszystkie flagi znajdujące się w magazynku.

Dziś w nocy z naszego magazynu na stadionie wytrzepano nam flagi. Sposób ich zdobycia nie ma nic wspólnego z ogólnie przyjętymi zasadami w kibicowskim świecie… – poinformowali na swoim profilu fanatycy GieKSy z Gisza.

Długo na odpowiedź kibiców Ruchu Chorzów nie trzeba było czekać i na profilu Ultras Niebiescy pojawił się wpis dotyczący wydarzeń, które miały miejsce minionej nocy w Katowicach.

Ultras Niebiescy:
W nawiązaniu do bredni wypisywanych przez cygańsko-konfidenckie fp kibiców Gksu Katowice informujemy, że dzisiejszej nocy nie doszło do żadnego WŁAMANIA, ani KRADZIEŻY z magazynu przy Bukowej 1. Nie działo się tam również nic niezgodnego z szeroko pojętym życiem kibicowskim w Polsce i na Górnym Śląsku. Zdjęcia wklejane przez kibiców Gksu są przejawem zwykłego frajerstwa i konfidenctwa

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments