Ruch Chorzów – Wisła Kraków 16.12.2016

Piątkowy mecz pomiędzy Ruchem Chorzów i Wisłą Kraków przyciągnął na stadion 7137 kibiców. Niebiescy wraz z Wiślakami utworzyli wspólny młyn i prowadzili doping dla obu ekip. W centralnym punkcie sektora zawisły flagi „Psycho Fans” oraz „Wisła Sharks”.

Według SKWK w Chorzowie stawiło się 700 Wiślaków. Na płocie oprócz wspomnianej wcześniej fladze „Wisły Sharks”, pojawiły się dodatkowo płótna „Kurdwanów” i Skawiny.

 

Na meczu zawisło również wiele transparentów, treść niektórych z nich tłumaczą Ultrasi Ruchu:

W związku z różnorakim odczytywaniem Naszych transparentów z meczu z Wisła wyjaśniamy – trans wywieszony na środku stadionu nie był w żadnym wypadku skierowany do Waldka. Kibice, którzy obserwują sytuacje w klubie w ostatnich dniach powinni doskonale orientować się w czyją strone nasze hasło było adresowane. Transparent z młyna odnosił się do nieudolnych dziennikarskich „artykułów” i ludzi szukających wszędzie sensacji, którzy spuścili Nasz klub już do 4 ligi, bez jakiegokolwiek zbadania sprawy. I tyczy się to zarówno szmaciarskiego portalu weszło, jak i różnych sportowych komentatorów, znawców tematu, którzy tak naprawdę nic nie wiedzą.

My, jako kibice Ruchu, czekamy na wyjaśnienie sprawy przez KL. Wierzymy, że cała sprawa skończy się dobrze dla Naszego klubu. Mimo wszystko, ktoś musi za to odpowiedzieć – zarówno w klubie, bo ktoś powinnien dbac o dobry PR klubu, jak i „dziennikarze” bezpodstawnie oczerniający Ruch.guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments