Ruch Chorzów – LKS Goczałkowice-Zdrój 12.06.2021

Ultrasi Ruchu zaprezentowali oprawę podczas ostatniego meczu u siebie w trzeciej lidze. Na prostej zawieszono transparent „Miłość nie zna granic – Zjednoczona Emigracja” połączony z logami fan clubów takich jak: Anglia, Irlandia, Holandia, Niemcy i Żorska Emigracja. Dopełnieniem choreografii były świece dymne oraz race. Gospodarze oprócz standardowego oflagowania wywiesili kilka transparentów, w tym jeden z gratulacjami dla Atlético za zdobycie mistrzostwa Hiszpanii. Spotkanie z perspektywy trybun obejrzało 3624 widzów.

 

Ultras Niebiescy:
Rolada już zjedzona to pora coś napisać 😉 Za nami ostatni mecz u siebie w 3 lidze, nie skończył się pozytywnym wynikiem, ale nie samymi 3 punktami kibic żyje 😉 Na meczu działo się dosyć sporo, obecność legend, wręczanie medali dla partnerów Biznesowych czy nagradzanie naszych młodych adeptów Akademii i UKS-u. Była też oprawa, o której chcielibyśmy napisać kilka słów.

„Miłość nie zna granic – Zjednoczona Emigracja” o takiej treści transparent połączony z herbami każdego z zagranicznych Fan Clubów pojawił się na naszych trybUNach. Chcielibyśmy z Tego miejsca podziękować Wam za zaangażowanie i pomoc, jaką niesiecie naszemu klubowi, a zaprezentowana oprawa jest zwieńczeniem tych podziękowań. Robicie naprawdę kozacką robotę!

Do samego transparentu zostają odpalone niebiesko białe dymy oraz race. Brakowało nam tej atmosfery i zapachu Pirotechniki na stadionie;) dziękujemy braciom z Łodzi, Torunia, Krakowa i Oświęcimia za wsparcie podczas meczu.

Przed nami w środę kolejny mecz z Radzionkowem, ptaszki ćwierkają, że mają być pierwszą ekipą, która zasiądzie w sektorze gości po plandemii, także Niebiescy MOBILIZACJA!

Ruch jest tylko jeden !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niebieski Powiat Pszczyński:
W ostatnim domowym meczu w tym sezonie Ruch podejmował drużynę z naszego powiatu, a mianowicie LKS Goczałkowice. Na ten szpil przygotowaliśmy 80 koszulek, które rozeszły się w błyskawicznym tempie. Podczas zbiórki robimy oprawę z dodatkiem pirotechniki. Dziękujemy braciom z ELANA TORUŃ – Fan Club Gniewkowo za wsparcie. Nasza liczba to ok. 90 osób + 5 Elanowców.

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments