RKS Radomsko – Warta Sieradz 16.06.2019

RKS Radomsko to kolejna ekipa, która podczas minionego weekendu mogła świętować awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Podczas meczu z Wartą, gospodarze wystawili 171 osobowy młyn, pojawiła się również oprawa z pirotechniką.

 

RKS Radomsko Fans:

Chyba nikt nie spodziewał się szlagieru IV ligi łódzkiej w ostatniej kolejce, dodatkowo w Radomsku! Już we wtorek żółto-niebieska społeczność kombinowała by kupić bilet (klub podjął decyzje o wprowadzeniu przedsprzedaży co było celnym strzałem) ponieważ 600 wejściówek rozeszło się w ekspresowym tempie. Wraz z nadejściem weekendu dochodziły do nas wieści że w Radomsku będzie mecz „podwyższonego ryzyka”. Mecz cieszył się takim zainteresowaniem że odbyła się relacja live wraz z komentarzem gdzie emigracja mogła obejrzeć poczynania naszych grajków.

Na godzinę przed pierwszym gwizdkiem wszystkie bilety zostały wyprzedane. W młynie stawia się 171 osób. W pierwszej połowie prezentujemy podzielone hasło „HEJ, HO RADOMSKO” na transa oraz sektorówkę. Po lewej i prawej stronie sektora dodatkowo prezentujemy małe chorągiewki. Do całości dodaliśmy żółte i niebieskie świece dymne, race oraz petardy hukowe. Na samym przodzie wisi fana reprezentacyjna grupy Ultras „Yellow Blue Briagde”.

[art5]

W drugiej połowie wywieszamy fany RKS RADOMSKO, Precz z Komuną, Śp. Krzyczy, Żółto-Niebieskie Radomsko oraz trans dla naszych Braci po drugiej stronie krat (Kasjan, Stachu, Ptaszek TRZYMAJCIE SIĘ!) Podczas dopingowania również wchodzimy w integrację z trybuną główną, gdzie dobrze wychodzi wspólne śpiewanie „Awans jest nasz” bądź „III LIGA RKS”. Po ostatnim gwizdku wbiegamy na murawę i cieszymy się wraz z piłkarzami z awansu.

[art5]

Wieczorem żółto-niebieska wiara rozchodzi się po lokalach gdzie do późnych godzin nocnych świętowanie trwa dalej. W prowizorycznym sektorze gości, kibiców z Sieradza około 40 z dwoma flagami. Niedzielny szlagier pokazał że zainteresowanie piłką w Radomsku jest coraz większe! Pozostaje nam czekać na terminarz III ligi. Zagraj ERKSO jak za dawnych lat! II LIGA RKS!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments