Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów 01.04.2017

Podczas derbowego pojedynku pomiędzy Resovią i Stalą Rzeszów sektor przeznaczony dla fanatyków był solidnie nabity. Część kibiców na mecz zorganizowała specjalny pochód, na którym nie brakowało akcentów „Anty Stal”.


Gospodarze podczas meczu prowadzili solidny doping przez 90 minut, który poniósł piłkarzy do zwycięstwa. Podczas spotkania Resovia zaprezentowała oprawę składającą się z sektorówki, flag na kijach oraz sporej ilości pirotechniki. Na płocie zawisł również transparent: „ŁOWCY PEJSÓW – RESOVIA”.


Na derbach Rzeszowa obecna była również delegacja kibiców Unii Tarnów, którzy pojawili się na trybunach gospodarzy w 60 osób. Do Rzeszowa dotarli autokarem i dwoma autami. Na sektorze pojawiła się również mała flaga Unii „Mafia”, oraz transparent „Cezar PDW”.

kibice Resovii zostali również docenieni przez trenera Szymona Szydełko, który na konferencji prasowej pochwalił ich doping: ”Chciałem także podziękować kibicom za wspaniały doping, nie tylko w tym meczu, ale w każdym innym. Jesteśmy bardzo mocno wspierani.”

Niestety tego dnia sektor gości świecił pustkami, wszystko przez prezes gospodarzy, który poinformował o nie wpuszczeniu zorganizowanej grupy kibiców Stali Rzeszów. Informowaliśmy o tym TUTAJ.

[g]635[/g]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments