El. MŚ 2022: Albania – Polska 12.10.2021 12 października 2021

Dzisiaj o godz. 20:45 reprezentacja Polski w ramach eliminacji do mistrzostw świata w Katarze podejmie Albanię. Przed meczem Albańczycy próbowali zaatakować polskich kibiców, do sieci trafiły nagrania, na których widać incydent pod stadionem w Tiranie. Miejscowi rzucali w stronę Polaków między innymi petardami i szklanymi kuflami.

 


 

Ekipa „Ballistet Hooligans” pochwaliła się wczorajszymi zdobyczami.


OBECNE EKIPY:

 

Górnik Wałbrzych (Legion Sudety):


 

GKS Katowice (Bogucice):

 

Relacja Gwardii Koszalin:

Wczoraj w Tiranie meldujemy się w 14 osób w tym 2 ziomków z Wejherowa i 3 z Konina. POLSKA!!!

 

Relacja Górala Żywiec:

Nadszedł czas na Albanię i „decydujący” mecz o baraże, na którym nie mogło zabraknąć naszej delegacji. Na wyjazd ruszamy w pięć osób. W Tiranie znalezienie parkingu przy stadionie graniczy z cudem, a na miejscu zastaliśmy ogólny chaos i zamieszanie. W końcu wbijamy na stadion i fana kolejny raz, wisiała w miejscu, gdzie była bardzo dobrze widoczna podczas transmisji meczu w TV.

W trakcie całego spotkania między sektorami non stop latały butelki, krzesełka itp. Albańce zza pleksy mega pospinane. Po jakimś czasie wbiła na nasz sektor psiarnia, gdzie dochodzi do krótkiego starcia, a po chwili spokoju usunęli się z sektora. Mecz wygrany, Albańce wkurwione, ale po meczu była już cisza i spokój.

Następnego dnia odwiedzamy stadion FK Tirana, na którym odbywał się mecz w Pucharze Albanii. W związku z tym, że nic ciekawego nie zobaczyliśmy, razem z Dominikiem – kibicem 1. FC Nürnberg oraz dwoma kibicami Schalke 04, którzy również byli obecni na tym meczu, zawinęliśmy do centrum. Zwiedzamy jeszcze okolice, nadmorskie miejscowości i najwyższy czas na powrót. Z tego miejsca pozdrowienia dla uczestników wyjazdu, Crazy Gangu z Polonii Bytom, którzy byli obecni w Tiranie oraz Dominika, kibica 1. FC Nürnberg. Za miesiąc Andora – do zobaczenia.

 

Relacja Wisły Sandomierz:

Jeden fanatyk Sandomierskiej Szlachty pojawił się w Tiranie na meczu Albania – POLSKA. Towarzyszyła mała replika fany reprezentacyjnej.

 

Relacja Pogoni Nowe Skalmierzyce:

W Tiranie na meczu Albania-Polska jesteśmy obecni w 8 osób.

 

Polonia Bytom (Crazy Gang):