Rekrutacja do EKIPY SO

Trwa rekrutacja do redakcji serwisu, Stadionowi Oprawcy to portal tworzony przez kibiców dla kibiców. A więc tak samo jak Wy, jesteśmy ludźmi z pasją, którzy dzielą się tym, co umieją robić najlepiej. Poszukujemy głównie fotografów, felietonistów, osób do prowadzenia serwisu i twórców filmów na nasz kanał na YouTube. Rekrutacja jest bezterminowa, zostanie zakończona wraz z uzyskaniem odpowiedniej ilości osób, o czym poinformujemy.

 

Fotoreporterzy:

Jeśli nie jest Ci obce środowisko kibicowskie i odnajdujesz się w fotografowaniu trybun to bardzo dobrze się składa. Interesują nas fotografowie zarówno z Ekstraklasy jak i niższych lig, aż do samej „8 Ligi Mistrzów”, gdzie występuje ruch kibicowski. Najważniejszym wymogiem jest posiadanie własnego aparatu fotograficznego. Robisz już zdjęcia, ale chcesz aby były publikowane w naszym serwisie? Nie ma problemu, odezwij się do nas.

Podejmując z nami współpracę otrzymasz:

  • legitymację prasową
  • potwierdzenie w systemie Accredito.com
  • spersonalizowanego e-maila z domeną @stadionowioprawcy.net
  • kamizelkę foto oznaczoną logiem i adresem naszego serwisu.

 

Felietoniści: 

Jeśli lubisz pisać krótkie, lub obszerne teksty na tematy kibicowskie i chciałbyś je umieszczać na naszym serwisie to bardzo dobrze się składa. Wymagania jakie trzeba spełniać to przede wszystkim posługiwanie się poprawną polszczyzną.

 

Twórcy Filmów:

Jeśli umiesz składać krótkie filmiki o tematyce kibicowskiej i chciałbyś tworzyć kanał Stadionowych Oprawców na YouTube to napisz do nas, na pewno się dogadamy.

 

Jesteś chętny? Odezwij się na: stadionowioprawcy@gmail.com

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments