Rekord frekwencji na meczu I ligi

Wszystko wskazuje na to, iż jutro padnie rekord frekwencji na meczach Arki w I lidze. Bilety na spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec schodzą w błyskawicznym tempie. Na tą chwilę wiadomo, że spotkanie z trybun obejrzy ponad 8 tysięcy widzów. Mecz odbędzie się bez kibiców gości.

Ostatni rekord frekwencji na meczu Arki od spadku z ekstraklasy ustanowiony został 3 lata temu, dokładnie 16 marca 2013 roku podczas spotkania z Cracovią i wynosił 7560 widzów.

Apel Ultras Arka ’09:

Już niespełna dwie doby dzielą nas od pierwszego meczu na wiosnę w Gdyni. Po zwycięstwie w Katowicach ciśnienie jest ogromne i niemal pewne jest, że sprzedane zostaną wszystkie bilety. W związku z tym wszystkich kiboli prosimy o możliwie jak najszybsze stawienie się na stadionie, co pozwoli uniknąć kolejek na bramach oraz wypełnić trybuny przed pierwszym gwizdkiem.

Na meczu z Zagłębiem zadebiutuje nowe nagłośnienie i będzie to idealna okazja, aby je przetestować. Apelujemy o uważne słuchanie komunikatów z gniazda oraz stosowanie się do naszych poleceń, tego dnia będzie to bardzo ważne! Zapowiada się jeden z najlepszych meczów w ostatnich latach, mamy nadzieję, że do spółki z piłkarzami stworzymy zajebistą atmosferę, którą zapamiętamy na długo.

Do zobaczenia w piątek! TYLKO ARKA GDYNIA!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments