Zapowiedź 11. numeru zina „Football Fanatics” 6 listopada 2021

Premiera nr 11 zina „Football Fanatics”

 

Po długim czasie ukazał się nowy, 11. numer zina kibicowskiego „Football Fanatics”. Sprawdź, co tym razem przygotowała dla swoich czytelników jego redakcja.

Redakcja „FF” zrezygnowała z publikowania podsumowań polskich ekip za daną rundę. Od tego numeru przeczytać będzie można „Kalendarium”, w którym znajdziecie krótkie informacje o wielu ciekawych kibicowsko meczach od Ekstraklasy po B-klasę. W tym numerze dział ten obejmuje wydarzenia od początku czerwca do końca września br.

Duża porcja publicystyki, kilkanaście felietonów w tym o tematyce wokołokibicowskiej. Ujawniamy część tytułów: „Kibice, a historia”, „Głos kibiców”, „Ria Ria Hungaria”, „Iskra”, „Działając w mniejszej ekipie”.

Reaktywowany został dział „Recenzje”. Można w nim przeczytać opisy i ocenę czterech wydawnictw: książki „ANTISOCIAL Skinhead Zine – The First 5 Years – wydanie kolekcjonerskie”, 1 i 2 numeru zina „Obsesja”, 236 nr magazynu „To My Kibice” oraz archiwalnego magazynu „Szalikowiec”. Oprócz „Kalendarium”, nowym działem jest także „Archiwalne liczby wyjazdowe”. W pierwszej jego odsłonie opublikowano liczby ekip z rundy jesiennej 2004/05.

W środku nie znajdziecie jakichkolwiek reklam, a fotografii jest niewiele. To wszystko na 40 stronach jak zawsze formatu a5. Koszt jednego egzemplarza to 5 złotych + 5 zł koszt wysyłki na terenie Polski. Jakikolwiek zysk w całości przeznaczony zostanie na cele charytatywne.

Zamówienia składajcie pod adresem e-mail redakcja.footballfanatics@gmail.com lub poprzez Facebooka: www.facebook.com/footballfanaticsPL.