„To My Kibice” nr 2 (221) luty 2020 7 lutego 2020

„TO MY KIBICE” NR 2 (221) – LUTY 2020

 

W NUMERZE:

14 fotoreportaży z następujących meczów:

Zagłębie Lubin-Legia Warszawa
Lechia Gdańsk-Raków Częstochowa
Górnik Zabrze-Jagiellonia Białystok
Stal Ostrów Wlkp.-Anwil Włocławek
Wilki Morskie Szczecin-Spójnia Stargard
Twarde Pierniki Toruń-Anwil Włocławek
SKS Starogard Gdański-Anwil Włocławek
Górnik Wałbrzych-Polonia Leszno
AZS Gorzów Wlkp.-Uniwersytet Gdański
Sambor Tczew-Jutrzenka Płock
Czarni Radom-Skra Bełchatów
ŁKS Łódź-MTV Stuttgart
Chimik Jużne-ŁKS Łódź
ŁKS Łódź-Igor Gorgonzola Novara

 

Tegoroczna – już 12. Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców została zrelacjonowana w opisie kibola wrocławskiego Śląska.
„Jaros” z Odry Wodzisław w Wywiadzie „TMK” opowiada o życiu kibicowskim na Odrze Wodzisław. Odkrywa kulisy brudnych spraw związanych z wojną na linii kibice-miasto, prezentuje niewygodne fakty dotyczące rozgrywek między innymi skonfliktowanymi ekipami z Górnego Śląska. Jeśli interesuje Was, dlaczego wodzisławianie przestali działać jako fan club chorzowskiego Ruchu, z kim z regionu są obecnie na plusie, a z kim „w plecy” w lokalnych wojnach czy choćby dlaczego powzięli decyzję o finalnym rozwodzie ze Startem Bogdanowice – ten wywiad dostarczy Wam odpowiedzi na te pytania.
Artykułem numeru jest praca „Zdobyte flagi”. Prezentowane są zdobycze dokonane w ciągu ostatniego 20-lecia na kibicowskiej scenie. Większość flag jest uwidoczniona w pozycji „do góry dupą”, a 35-stronicowe dzieło stanowi swoisty almanach najważniejszej z chuligańskich działalności.
Kibole Arki Gdynia z Wejherowa opisali historię swojego fan clubu w dziale „Przedstawiamy fan cluby”. Tekst zawiera wiele ciekawostek dotychczas nieznanych większości kibicowskiej braci.
W „Mniejszych ekipach” historię ruchu kibicowskiego na Zwoleniance Zwoleń po raz kolejny zaprezentował niezawodny „No Name”.

 

Etatowo w numerze stałe pozycje:

– „To i owo na bojowo”
– „To i owo Pacanowo”
– „Old School” – Lechia Gdańsk, Ceramika Opoczno
– „Odchamiacz”

Polska-kibolska na 84 stronach. Fotki, historie, wywiady, reportaże, felietony, konkursy – wszystko to w cenie 8,90 zł (dostępna również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa poprzez tomykibice.pl oraz skleptmk.pl).