Rawa Cup 2017

Relacja FC Rawa Mazowiecka:
W minioną sobotę 25.02.2017 na Hali Milenium odbyła się VI edycja Turnieju Młodych Widzewiaków „RAWA CUP 2017” o Puchar Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka zorganizowana wspólnie przez Widzew Łódź – FC RAWA MAZOWIECKA, OSK Tylko Widzew oraz Urząd Miasta Rawa Mazowiecka.

W tych, od lat cieszących się dużą popularnością wśród młodych ludzi rozgrywkach wystąpiło 13 zespołów z Rawy Mazowieckiej, Tomaszowa Mazowieckiego, Białej Rawskiej, Cielądza, Sadkowic oraz Żelechlinka.

Zawodnicy tradycyjnie już rywalizowali w kategorii gimnazjów. W pierwszej części turnieju rozegrana została faza grupowa, gdzie zespoły podzielone na trzy grupy rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Najlepsze zespoły z każdej grupy awansowały to fazy pucharowej.

Po zakończeniu rozgrywek grupowych odbyła się uroczystość wręczenia upominków dla wszystkich zawodników biorących udział w turnieju, otrzymali oni pamiątkową koszulkę oraz widzewski worek.

Po rozdaniu nagród odbyły się kolejne mecze w ramach fazy pucharowej. W sportowej rywalizacji bezkonkurencyjny okazał się zespół Red Team, którzy pokonali w finale zespół FCTM 3:1. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Białka Widzew Fans I, którzy pokonali zespół RTS Sadkowice. Po zakończeniu rozgrywek odbyła się ceremonia wręczenia nagród – puchary i statuetki dla najlepszych zespołów wręczył Burmistrz Rawy Mazowieckiej – Dariusz Misztal.

Wszystkim uczestników serdecznie gratulujemy!

Tradycyjne już podziękowania kierujemy dla Pana Burmistrza Dariusza Misztala, Pana Zbigniewa Urbańskiego oraz Pana Sebastiana Gromka za nieocenione wsparcie i pomoc przy organizacji turnieju. Dziękujemy Głos Rawy Mazowieckiej i Okolicy oraz portalu erawa.pl za objęcie patronatu medialnego nad tym widzewskim świętem.

Do zobaczenia za rok 😉

RAWA MAZOWIECKA 100% WIDZEW

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments