Zjednoczeni Żarów – Górnik Wałbrzych 10.10.2021 10 października 2021

Dzisiaj fanatycy wałbrzyskiego Górnika wybrali się na ligowy pojedynek do Żarowa. Na obiekcie w Żarowie zameldowali się w 140 osób, w tym delegacja Polonii Świdnica oraz jeden kibic Zawiszy Bydgoszcz. Przyjezdni wywiesili na płocie jedną flagę – „KSGW”. Tego dnia Ultrasi Górnika zaprezentowali oprawę, choreografia składała się z transparentu „Nieśmiertelna Zajawka”, do którego odpalono kilkadziesiąt rac.

 

Relacja Górnika Wałbrzych:

Do Żarowa wybrało się dziś 140 Kaesiaków, z nami Polonia Świdnica i jeden Zawiszak – dzięki! Ultras Górnik Wałbrzych urozmaicili wyjazdowy mecz oprawą, do której odpalili pirotechnikę. Niestety pierwszy przegrany mecz stał się faktem, po kilkudziesięciu wygranych ligowych meczach przyszło nam przypomnieć sobie repertuar przyśpiewek, które należą do tych po przegraniu, NIE STRASZNY NAM PORAŻKI SMAK! Za tydzień wszyscy lecimy do Oławy z Polonią, więcej info na dniach! NIEŚMIERTELNA ZAJAWKA!


 

Ultras Górnik Wałbrzych:

Na wyjazd do Żarowa wybieramy się w 140 osób. Biorąc pod uwagę „cHarakterystykę ekipy wyjazdowej” doping przyzwoity, z kilkoma dobrymi zrywami. W pierwszej połowie prezentujemy oprawę. Na płocie pojawia się transparent „NIEŚMIERTELNA ZAJAWKA” i namalowane nieśmiertelniki z herbem Górnika i naszym logo. Całość uzupełniły race. Piłkarze przegrywają pierwszy ligowy mecz 3:0, ale pozostają na pozycji lidera. Razem po awans!