Wybrzeże Gdańsk – Start Gniezno 10.06.2018 14 czerwca 2018

Kibice Wybrzeża podczas spotkania ze Startem Gniezno zaprezentowali sektorówkę, do której odpalili świece dymne. Jak sami określają ich doping tego dnia był „przeciętny”. W sektorze gości zasiadło 150 kibiców Startu ubranych w jednolite, czerwone koszulki. Płot tego dnia przyozdabiały 4 płótna.

 

Wybrzeże Gdańsk:

Rundę rewanżową rozpoczęliśmy od spotkania z beniaminkiem z Gniezna. Mecz rozpoczynamy od pokazania oprawy: sektorówki prezentującej ultrasa z racą w asyście świec dymnych w czerwono – biało – niebieskich barwach.

Doping z Naszej strony w trakcie tego meczu bardzo przeciętny, liczymy, że na następnych meczach się to poprawi! Szacunek dla całego stadionu za włączanie się do dopingu oraz niesamowite przywitanie debiutującego szesnastoletniego Karola Żupińskiego. Goście w ok. 150 osób w jednakowych czerwonych koszulkach z kilkoma flagami.

 

Start Gniezno:

Na najciekawszy wyjazd tego sezonu wybieramy się autokarem, busami i autami co dają łączną liczbę 150 osób. Na płocie wieszamy 4 nasze flagi. Przez mozolne wpuszczanie na sektorze gości wszyscy meldują się dopiero chwilę przed 1 biegiem. Na ten wyjazd przygotowujemy jednakowe czerwone koszulki, którą otrzymał każdy z wyjazdowiczow.

Przez cały mecz prowadzimy bardzo solidny doping, który niesie się po całym stadionie w Gdańsku. Oczywiecie nie zapomnieliśmy „pozdrowić” gospodarzy. Niestety po bardzo wyrównanym spotkaniu ostatecznie przegrywamy 2 punktami. DZIĘKI ZA WALKĘ CHŁOPAKI! Cała droga w obie strony ze sporym wahadlem. 

 

zobacz również zdjęcia:

relacja: Wybrzeże Gdańsk – profil fanatykówSTART to MY

zdjęcia: Joanna Michalkiewicz