Wisłoka Dębica – Stal Gorzyce 15.06.2019 18 czerwca 2019

Za nami ciekawy mecz w Dębicy, gdzie Wisłoka podejmowała Stal Gorzyce. Pomimo tego, że pod względem piłkarskim ten mecz był tylko formalnością (Wisłoka awans zapewniła sobie kolejkę wcześniej, na wyjazdowym spotkaniu z Koroną Rzeszów), gospodarze godnie pożegnali się z 4 ligą. Więcej w relacji samych zainteresowanych.

 

Relacja Wisłoki Dębica:

Pomimo tego, że awans do wyższej klasy rozgrywkowej zapewniliśmy sobie już tydzień wcześniej na wyjazdowym meczu z Koroną Rzeszów, to na spotkaniu z gorzycką Stalą i jednocześnie ostatnim meczu w 4 lidze postanawiamy zorganizować prawdziwe świętowanie awansu do 3 ligi. Wystawiamy tego dnia około 300-osobowy młyn dobrze dopingujący całe spotkanie.

Często do wspólnego dopingu przyłącza się cała trybuna. Tego dnia wspierają nas konkretnie przyjaciele z Górnika Zabrze w sile około 150 osób, ROWu Rybnik (19 osób) oraz Siarki Tarnobrzeg (10 osób) – wszystkim dziękujemy za wsparcie! Prezentujemy oprawę składającą się z transu na płot opierającego się na słynnym tekście, który pojawiał się na zdjęciach kibiców KSW z lat 80-tych o treści: „Płyń Wisłoko do 3 ligi!” uzupełniając go pięćdziesięcioma transami na kijach o tematyce fanclubowo-osiedlowej, odpalając do tego około 90 rac, stroboskopy i świece dymne.

Piłkarze wygrywają 6-0, a my po ostatnim gwizdku wybiegamy po koszulki ciesząc się razem z nimi z upragnionego awansu. Po wszystkim udajemy się razem z naszymi zgodami na dębicki rynek, gdzie do rana świętujemy awans naszej drużyny.

Z niecierpliwością czekamy na nowy sezon i 3 ligę, której skład pod względem kibicowskim będzie najmocniejszy od lat. AWANS JEST NASZ! 3 LIGA WISŁOKA!

 

Siarka Tarnobrzeg – Profil Kibiców:
Na ostatnim meczu sezonu naszych braci melduje się skromna 10 osobowa delegacja, mecz który z perspektywy piłkarskiej był tylko formalnością w awansie do 3 ligi ponieważ Wisłoka już wcześniej go sobie zapewniła lecz od strony kibicowskiej życzymy sobie tylko takich meczy! Gratulujemy awansu braciom i już zacieramy ręce na mecz przyjaźni ! 

 

zobacz również zdjęcia z meczu: