Wisła Płock – Jagiellonia Białystok 02.09.2018 4 września 2018

Mecz Wisły Płock i Jagiellonii Białystok przyciągnął na stadion 6211 kibiców, z czego 350-grupa to byli przyjezdni. Podczas meczu grupa UJB zaprezentowała oprawę, na płocie zawisł transparent z hasłem: „Jedziemy na wycieczkę, bierzemy piro w teczkę”. Dodatkowo w górę poszły flagi na kijach a całość przyozdobiła odpalona pirotechnika.

 

Relacja kibiców Jagiellonii: 

Początek września wszystkim kojarzy się z rozpoczęciem roku szkolnego, pakowaniem toreb i wyjazdami do szkół oraz szkolnymi wycieczkami. Jedziemy na wycieczkę, bierzemy piro w teczkę. Takie było główne hasło oprawy wyjazdowej do Płocka, kojarzące się ze szkolną rymowanką o misiu.

Po prawej stronie transparentu znajdowało się lekko zmodyfikowane logo naszej grupy(znane już kibicom z oprawy robionej w Białymstoku), a po lewej rozpięta torba, z której wysypywała się różnego rodzaju pirotechnika. Przed główną prezentacją, pirotechnika była zasłonięta butelkami piwa, a hasło lekko zmodyfikowane na „Jedziemy na wycieczkę, bierzemy piwo w teczkę”, po odklejeniu tych elementów, sektor zapłonął od pirotechniki, a całości dopełniły flagi kraciaki. ZAKAZÓW MNIEJ! WIĘCEJ WOLNOŚCI!

 

Wisła Płock:

 

 

Jagiellonia Białystok:

 

 

relacja: UJB

zdjęcia: portalplock.plstylkibica.net