Wisła Płock – Górnik Zabrze 09.02.2018 12 lutego 2018

Pierwszy mecz po przerwie zimowej w Ekstraklasie wypadł w Płocku, gdzie Wisła podejmowała Górnik Zabrze. Tego dnia na stadionie zasiadło niecałe 4 tysiące kibiców, wśród których pojawiła się również 38-osobowa delegacja Stomilowców. Podczas spotkania Ultrasi Wisły postanowili trochę zadymić, odpalili świece dymne i stroboskopy. Była to pierwsza pirotechnika odpalona w tym roku. Na płocie zawisły flagi: „ZKS&OKS”, „Zakładowy Klub Sportowy”, „Wisła Płock”, „Stomil”, „Zawsze Po Prawej Stronie”, „Podolszyce”, „Czaszka”.

 

Na sektorze gości pojawiło się około 550 fanatyków Górnik Zabrze, w tym 5 osób z ROW-u Rybnik, 3 z GieKSy i jedna z Wisłoki Dębica. Podczas spotkania nie zabrakło wzajemnych pozdrowień, oraz fanatycznego dopingu gości bez koszulek. Na sektorze gości zawisły następujące flagi:  „Konfederatka”, „Supporters”, „Górnik Zabrze”, „ŚP, Pastor”, „Ultras”, „Będziemy Z Tobą Aż Do Śmierci” oraz transparent „Graba, Cechu, Gori PDW”.

 

W następnej kolejce Górnik podejmie na własnym stadionie drużynę z Niecieczy. Fanatycy Wisły Płock natomiast po raz kolejny na własnym obiekcie przyjmą ekipę wyjazdową, którą tym razem będzie Zagłębie Lubin.

 

Wisła Płock:

 

Górnik Zabrze: