Wisła Kraków – Zagłębie Lubin 26.07.2021 28 lipca 2021

Pomimo niekorzystnego terminu jakim bez wątpienia jest poniedziałek, na meczu w Krakowie pojawiło się 13 668 kibiców, co stanowiło największą frekwencję podczas 1. kolejki Ekstraklasy. Na wyjście piłkarzy miejscowi Ultrasi zaprezentowali oprawę, na płocie pojawił się transparent „PRZEBŁYSK NORMALNOŚCI”, do którego rozwinięto okolicznościową sektorówkę. Cała prezentacja została dopełniona pirotechniką.

Na sektorze gości zasiadło 105 wyjazdowiczów, kibole Zagłębia tego dnia mogli liczyć na wsparcie 4 kibiców Odry i 1 Arkowca. Przyjezdni mieli ze sobą cztery flagi, oraz transparent „ŚP. FENIU”, ich doping przeplatany był z „pozdrowieniami” dla prezesa klubu.

 

 

Unia Tarnów:

 

Relacja Zagłębia Lubin:

Nas wczoraj w Krakowie 105 osób, w tym 4 osoby z Odry i jedna osoba z Arki. Mamy ze sobą 4 flagi, oprócz tego transparent dla Ś.P. FENIA. Podczas spotkania kilka razy „pozdrawiamy” prezesa. Po meczu ponad godzinę nas przetrzymują na sektorze i ruszamy w stronę Lubina. Gry pilkarzy nie komentujemy, mamy nadzieję, że jednorazowa wpadka. Jankowski wypierdalaj! Zagłębie to My. 

 

zobacz również zdjęcia: