Unia Nowa Sarzyna – Pogoń Leżajsk 04.11.2018 8 listopada 2018

Do ciekawego spotkania doszło w Nowej Sarzynie, gdzie miejscowa Unia podejmowała drużynę Pogoni Leżajsk. Gospodarze na derbowy pojedynek wystawili 450-osobowy młyn, tego dnia mogli liczyć na wsparcie JKS-u Jarosław, Resovii Rzeszów i Stali Sanok. Podczas spotkania miejscowi ultrasi odpalili sporo pirotechniki. Na sektorze gości zasiadła około 100-osobowa załoga kibiców Pogoni, na płocie oprócz standardowego oflagowania pojawił się również okazjonalny transparent skierowany w stronę Unii.  Po meczu gospodarze skorzystali z zaproszenia przyjezdnych i wyskoczyli w ich kierunku, więcej w relacji samych zainteresowanych.

 

Relacja UNS:

Na derby z przydupasami Stali Rzeszów wyczekiwaliśmy już od dawna w dobrej liczbie razem z JKS JAROSŁAW 90, RESOVIA RZESZÓW 161 i ZKS STAL SANOK 25, jest nas 450 osób (wszystkim dzięki za wsparcie!) Doping na meczu był na bardzo dobrym poziomie, nie zabrakło oczywiście obustronnej wymiany uprzejmości.

Na początku drugiej połowy prezentujemy transparent odnoszący się do obecnej sytuacji w powiecie, do tego odpalamy sporą ilość pirotechniki.

Po ostatnim gwizdku pogoń prowokuje słowami: chodźcie śmiało jest nas mało, na co my odpowiadamy wybiegnięciem na murawę w celu podjęcia walki, jednak koleżanki zza miedzy mimo głośnej napinki nie są chętne tego dnia do harców. Pogoń dziekujcie Bogu za policje! Władcy powiatu, ZKS władcy powiatu! 

 

Relacja Resovii Rzeszów:

Na powiatowych derbach wspieramy Tatarów w 161 osób. W pierwszą stronę aż do granic Nowej Sarzyny jedziemy bez balastu. Podziękowania dla Unii za gościnę!

 

Relacja JKS-u Jarosław:

Na derbach z Pogonią Leżajsk wspieramy Tatarów w 90 osób Młodzi jadą autokarem z wahadłem natomiast Ekipa żadna przygód w 12 aut podróżuje inna trasa bez obstawy. Podziękowania dla Unii za wszystko i do następnego. JKS&UNS

 

Pogoń Leżajsk:

 

zobacz również zdjęcia z tego meczu: