Unia Leszno – Sparta Wrocław 09.09.2018 13 września 2018

Gospodarze solidnie wypełnili stadion w Lesznie, młyn tego dnia tworzyło około 500 sympatyków Unii Leszno. Podczas spotkania grupa Ultras Unia Leszno zaprezentowała oprawę składającą się z transparentu i pasów materiału. Na sektorze gości pojawiło się około 150 kibiców Sparty Wrocław, sektor gości przyozdabiało kilka flag.

 

Ultras Unia Leszno: 

Ten mecz był kluczowym wydarzeniem dla nas samych. Po słabszym okresie z naszej strony, małych wewnętrznych problemach, nadeszła pora wziąć się w garść, połączyć siły i pokazać, że stać nas na bardzo dużo. Przed zawodami rozpoczynamy motywację – pojawiają się plakaty oraz zaproszenia na mecz oraz pomimo zakazu wnoszenia sektorówek przygotowujemy oprawę.

Nasze przygotowania nie poszły na marne i zaowocowały. W młynie pojawiło się tego dnia ponad 500 Fanatyków Leszczyńskiej Unii, w tym kilkuosobowa delegacja kibiców Chrobrego Głogów(dzięki!), a na stadionie kilkanaście tysięcy kibiców rządnych obrony tytułu Mistrza Polski. Na prezentacji w górę idzie oprawa, na którą składał się transparent „1938 Historia Tworzona Przez Lata 2018” oraz pasy materiału, po połączeniu tworzące niebieską sektorówke, na której pojawiły się herby LKM, ZS Unia oraz KSUL, a także gwiazdki i daty symbolizujące lata, w których nasz klub zdobywał Drużynowe Mistrzostwa Polski.

Po prezentacji na płocie lądują flagi Ultras Unia Leszno (długa), NZUL, Supporters, Emigranci, patriotyczna UNIA, Krzemieniewo oraz Fanatyczne Lipno. Przez cały mecz prowadzimy doping, który z pewnością można uznać za jeden z najlepszych w ciągu ostatnich kilku lat. Bardzo często do śpiewów włącza się cały stadion, co tworzyło mega klimat. Gdy pod koniec spotkania nasi zawodnicy zapewniają sobie awans, cały Smoczyk głośno daje znać, czego oczekuje po finałowym dwumeczu.

W trakcie zawodów na Sektorze FAN przeprowadzamy zbiórkę – do puszki trafia łącznie 810 zł 08 gr i trochę drobnych w obcych walutach. Dzięki! Do zobaczenia na Finale!

 

Sparta Wrocław:

 

zobacz również zdjęcia:

relacja: Ultras Unia Leszno