Tarnovia Tarnów – Skalnik Kamionka Wielka 26.05.2021 27 maja 2021

Wczorajsze spotkanie ligowe pomiędzy Tarnovią a Skalnikiem przyciągnęło do młyna około 70 fanów „Tovii”. Miejscowi prowadzili doping w pierwszej połowie meczu, z kolei w drugiej w grobowym milczeniu obserwowali boiskowe poczynania kopaczy. W celu urozmaicenia tego dnia po zakończonym spotkaniu urządzili na murawie pokaz pirotechniczny.

 

Rodowici Tarnovianie:
Mimo słabego terminu w środowe popołudnie zbieramy się w ok. 70 osób. Wywieszamy trzy flagi: Ś.P. Motor, Rodowici Tarnovianie oraz Młodzi Gniewni. Na trybunie mogliśmy zaobserwować dwie różne połowy. Pierwszą, w której ruszamy z dopingiem w asyście bębna i drugą w grobowym milczeniu. Kolejny mecz z niżej notowanym rywalem przegrywamy 1:3.

Po meczu postanawiamy odczarować stadion przy B9, rozstawiamy się dookoła murawy, a pośrodku tworzymy „T”, odpalając przy tym kilkadziesiąt rac.

Miejmy nadzieję, że na efekt nie będziemy musieli długo czekać, bo już w tę sobotę (29.05) kończymy „maraton” przy Bandrowskiego 9. W przedostatnim meczu na naszym stadionie o godz. 10:30 zmierzymy się z Bocheńskim KSem.