Stomil Olsztyn – GKS Bełchatów 16.11.2019 27 listopada 2019

Podczas wyjazdu Bełchatowian do Olsztyna (w sobotę, 16 listopada) kibice Widzewa przestrzelili sporą ilość prac GKS-u Bełchatów, przed chwilą pojawiły się zdjęcia przestrzelonych prac, więcej w obszernej relacji samych zainteresowanych.

 

Bełchatowianie:

Na wyjazd do dalekiego Olsztyna udaliśmy się w 46 osób (autokar plus auto). Do stolicy Warmii i Mazur autokar Torfiorzy przybył mocno spóźniony (w przerwie meczu), do tego na wejściu były nieporozumienia z naszą listą wyjazdową, którą klub gospodarzy przekazał swoim ochroniarom niekompletną. Po chwilowej konsternacji odnalazła się cała lista, a ostatnie osoby zameldowały się na sektorze na początku drugiej połowy. Mieliśmy ze sobą flagę Eskapada, a swój doping ograniczyliśmy tylko do pojedyńczych okrzyków. Po meczu, wraz z nami zwycięstwo pod naszym sektorem świętowali piłkarze, natomiast zupełnie odwrotne nastroje panowały u gospodarzy, którzy przegrali trzecie pod rząd spotkanie, czym podkurwili swoich kiboli. Po szybkim powrocie, około 23 meldujemy się w Bełchatowie. Tego samego dnia, 7 Torfiorzy (w tym jedna dziewczyna) obecnych w Jerozolimie na meczu Izrael – Polska.

Pod naszą nieobecność, dały o sobie znać czerwone końcówki z Bełchatowa i okolicznych fc Widzewa, kręcące się po mieście i bazgrzące na większości naszych prac, które można spotkać na każdym z bełchatowskich osiedli. Nie obyło się bez domalowania kutasów, które obciągają nieustannie na alei Piłsudskiego, czy też dopisków „frajerzy” bądź „cwele”. Kulawo to brzmi w wykonaniu bandy chuja, z której zdecydowana większość z tych, którym zdarzył się epizod w Kryminale, siedziała na frajerni.

Bandy chuja, której ówczesny lider rozjebał się kilka lat temu na swojego, a jednak dostał druga szansę i dalej się pojawia. Bandy chuja, która wypiera się uciekiniera pod komendę (dodając, żeby jebać go za to po całości), a za kilka miesięcy przygarnia go do siebie z powrotem. Bandy chuja, w której dalej pojawia się kurwa, co zrobiła obdukcję po wpierdolu i wjebała chłopaka od nas na wyrok. Bandy chuja, która lata temu przekazuje nam, że nie bierze odpowiedzialności za pewnego delikwenta i jego matkę jak go trafimy, a mimo to pojawia się z nimi do dziś. Bandy chuja, która dalej ziomkuje się i propsuje walczącą w Anglii na galach pałę, która miała być pogoniona kilka lat temu, po tym jak siedzieli za nią chłopaki od nas. I wiele, wiele innych ciekawych przykładów z przeszłości, które nagłaśnialismy już 10 lat temu przy okazji pewnego meczu u nas. Bandy chuja, z której do tego już prawie każdy w swojej karierze zdążył się wyprzeć latania czy jeżdżenia.