Spartak Wielkanoc Gołcza – Orzeł II Iwanowice 09.06.2018 13 czerwca 2018

Za nami prawdzie święto dla kibiców Spartaka, którzy po kilku latach przerwy awansowali do A klasy. Podczas meczu nie zabrakło sporej ilości pirotechniki, więcej w oficjalnej relacji kibiców Spartaka.

 

Relacja kibiców:

Ostatni mecz w tym sezonie był dla nas wielkim świętem. Drużyna Spartaka wygrywając ligę po kilku latach przerwy awansowała do A klasy. Mobilizacja na ten mecz trwa od dwóch tygodni, na terenie całej gminy zostały wywieszone plakaty i transparent. Lider krakowskiej klasy B podejmował u siebie drużynę Orła II Iwanowice.

Chwilę przed meczem wywieszamy transparent Duma Gminy,przy wejściu zawodników na boisko z sektora lecą serpentyny. Parę minut później wyjeżdża sektorówka SPARTAK, dookoła niej zostają odpalone race, a następnie świece dymne.

Piłkarze niesieni naszym dopingiem prowadzą 4-0. Pod koniec meczu zostaje zaprezentowany transparent Awans jest nasz ! Odpalamy do niego dużą ilość stroboskopów, ogni wrocławskich i rac.

Po meczu piłkarze dziękują za doping przez cały sezon, a następnie razem z nimi w okolicznościowych koszulkach świętujemy awans do białego rana !

 

zobacz również zdjęcia: