SPARING: GKS Jastrzębie – Piast Gliwice 10.07.2021 11 lipca 2021

W minioną sobotę, o godzinie 16:00 na stadionie w Jastrzębiu odbył się sparing pomiędzy miejscowym GKS-em a Piastem Gliwice. W Jastrzębiu pojawiła się liczna grupa sympatyków z Gliwic, od tego dnia układ pomiędzy dwoma ekipami przerodził się oficjalnie w zgodę.

Oprócz piłkarzy, na boisko wybiegli również kibice. Tego dnia lepszymi umiejętnościami piłkarskimi wykazali się kibice Piasta Gliwice, którzy wygrali z gospodarzami 3:2.

 

GKS JASTRZĘBIE – od kibiców dla kibiców:
10 lipca 2021 w ramach obchodów sezonu sześćdziesięciolecia 1961/62 – 2021/22 rozegraliśmy sparing z Piastem Gliwice. Atmosfera iście piknikowo ale nie zabrakło tego co najważniejsze – fanatycznego dopingu Zjednoczonego GKS-u. Od tego dnia z kibicami Piasta łączy nas oficjalna zgoda! Po piłkarzach na murawie pojawiły się dwie 11 złożone z kibiców obydwu drużyn, który po zaciętym meczu 3:2 wygrali kibice Piasta. Wielkie podziękowania za pomoc w organizacji meczu dla MOSiR Jastrzębie, Stowarzyszenia Jastrzębski Sport oraz dla przedstawicieli Jastrzębskich Bastionów. Zjednoczony GKS! 

 

Relacja Piasta Gliwice:

Z okazji obchodów sezonu sześćdziesięciolecia GKS Jastrzębie zostaje zorganizowany sparing pomiędzy Piastem, a GKSem. Na ten mecz dostajemy 300 biletów, które szybko znajdują swoich właścicieli. Do Jastrzębia docieramy godzinę przed meczem i przemarszem z flagą Szlachta Gliwic idziemy na stadion. Po wygranym sparingu przez Piasta 2:0 przyszedł czas na mecz kibiców na głównej płycie boiska, po zaciętym meczu wynik na tablicy 3:2 dla kibiców Piasta. Od tego dnia obie ekipy łączy zgoda. Dziękujemy GKS JASTRZĘBIE – od kibiców dla kibiców za konkretną gościnę i organizację tego wydarzenia! Niech niesie się nowina! ZJEDNOCZONY GKS 1945 & 1962 

 

Szobiszowice Piast Gliwice:
Emocje powoli juz opadły. Święto które odbyło się w Jastrzębiu będzie wspominane przez długi czas! Piast wygrywa w sparingu z GKS Jastrzębie 2:0. Drużyna kibiców Piasta w której wystąpiło trzech reprezentantów naszej dzielnicy wygrywa 3:2 po wyrównanym i mega emocjonującym meczu z kibicami GKS Jastrzębie! Tego dnia w Jastrzębiu bawiło się 57 fanatyków z Szobiszowic! Od dnia wczorajszego GKS Jastrzębie i Piast Gliwice łączy zgoda! Dziękujemy za zajebistą gościnę! 

 

Zatorzanie:
Nas w Jastrzębiu razem z Milenium 45 osób, od tego dnia z kibicami GKS Jastrzębie łączy nas zgoda. Dziękujemy za gościnę!