Ruch Chorzów – Resovia Rzeszów 06.10.2018 8 października 2018

Mecz Ruchu Chorzów z Resovią przyciągnął na trybuny 4767 widzów, fani Niebieskich przez cały mecz prowadzili głośny doping. W sobotni wieczór na stadionie przy ul. Cichej 6 stawiło się 564 kibiców Resovii wspieranych przez przyjaciół. Goście przywieźli ze sobą kilka flag, a także zaprezentowali oprawę z pirotechniką.

 

Najstarsi w Polsce:

Na wyjazd do Chorzowa korzystając z idealnego połączenia kolejowego wybieramy się pociągiem specjalnym w 564 osoby, czyli w lekkim nadkomplecie. Wspierają nas nasi układowicze z Jarosławia (39), Nyíregyházy (12) Nowej Sarzyny (11) oraz Sanoka (40). Dziękujemy za wsparcie!

W 2 połowie prezentujemy oprawę składająca się ze sreberek, sektorówki, pirotechniki i transparentu: „Takie chwilę jak te. To nasze zwycięstwo”. Swój sektor ozdabiamy 11 flagami oraz po jednej każdego z układowiczow. Mimo porażki aż 5:1 bawimy się na sektorze przez cały czas.

Podróż w obie strony mija w konkretnej, rodzinnej atmosferze, która zostanie na pewno zapamiętana przez wszystkich wyjazdowiczów. Niestety przez spiętą psiarnie dla kilku kibiców wyjazd się przedłużył o przymusowa wizytę na dołku – ZIWPJB!

 

JKS Jarosław:
W Chorzowie wspieramy Resovie w 39 osób mamy ze sobą jedną flagę. Podziękowania dla Reski za wszystko oraz dla Mysłowickiej GKSy za przygotowanie po drodze niespodzianki dla naszego Brata który obchodził urodziny.


 

Ludzie Ze Stali:
Na tym meczu wspomagamy Resoviaków w 40 osób.

 

Ruch Chorzów:

 

zobacz również zdjęcia: