Rekord Bielsko-Biała – Ruch Chorzów 26.09.2020 27 września 2020

Chorzowscy Ultrasi nie zwalniają tempa, po choreografii w trakcie domowego spotkania z Lechią Zielona Góra (więcej tutaj), tym razem chorzowianie ultrasowali w Bielsku-Białej. Wczorajsza oprawa składała się ze sporych rozmiarów transparentu o treści „Połączył nas ten klub, jesteśmy jak rodzina – całe nasze życie ułożone pod terminarz”, machajek, flag na kijach oraz różnorodnej pirotechniki. Tego dnia drużynę Ruchu wsparło około 2 tysiące kibiców.

 

Ultras Niebiescy:

Halo Chachary!
Emocje powoli po wczorajszym wieczorze opadają to czas coś napisać…
Na początku chcemy Wam wszystkim podziękować. Za doping i zaangażowanie w to co się wczoraj wydarzyło na stadionie miejskim w Bielsku. Takie mecze powinny się odbywać co tydzień. Głośny doping, oprawa, pirotechnika, większość na niebiesko, zadowolone dzieci i 3 punkty wywalczone boisku. Czego fanatyk może chcieć więcej.

Na wczorajszy mecz docieramy w około 2 tysiące osób. Doping w naszej ocenie dobry z kozackimi przebłyskami. Wprowadzamy nową piosenkę, nad którą trzeba będzie jeszcze trochę popracować, ale jest potencjał. Dziękujemy wszystkim naszym przyjaciołom za wsparcie we wczorajszym meczu, jak zawsze nas nie zawiedliście.

Głównym hasłem przewodnim oprawy było „połączył nas ten klub, jesteśmy jak rodzina – całe nasze życie ułożone pod terminarz”, do którego wyciągnięte zostały machajki. Całość przyozdobiła niespodziewanie pirotechnika, która dodała kolorytu tej prezentacji.

 

Przed nami kolejne mecze, kolejne dawki emocji mamy nadzieję, że tylko tych pozytywnych.. Walka tRwa. Jeszcze raz wszystkim dziękujemy i do zobaczenia w najbliższym ustalonym teRminie.

 

Kibice Unii Oświęcim:
Niebieskich wspiera tego dnia 20 osób od nas. Dobra liczba, doping i oprawa ze sporą ilością światełek przyczyniły się do zwycięstwa Ruchu w kolejnym ligowym meczu.

 

Niebieskie Kęty:
Na dzisiejszym meczu w Bielsku melduje się 20 osób z niebieskich Kęt. Ruch wygrywa 2:1, a na sektorze gości EKSTRAKLASA! Łącznie na Rekordzie melduje się prawie 2 tysiące fanatyków niebieskiej eRki!

 

zobacz również zdjęcia: