PP: Unia Skierniewice – Widzew Łódź 15.08.2020 17 sierpnia 2020

Widzew nową edycję Pucharu Polski rozpoczął wyjazdowym spotkaniem w Skierniewicach z miejscową Unią. Z tej okazji fanatycy Widzewa ze Skierniewic przygotowali dwuczęściową oprawę, do której odpalili pirotechnikę. Po zakończeniu meczu stróże prawa postanowili „umilić” widzewiakom wyjście ze stadionu, więcej w relacji samych zainteresowanych.

 

Relacja Widzewa Łódź:
Sezon 2020/21 zaczynamy wczoraj wyjazdem na Puchar Polski do Skierniewic. Mimo wakacyjnej aury oraz covidowych obostrzeń trybuny stadionu miejscowej Unii przyciągnęły sporą publikę, której dużą część stanowiły osoby w widzewskich barwach. Dokładna liczba sekcji wyjazdowej to około 400 osób, z czego 90 to lokalny FCS oraz 10 Chorzowskich. Doping z przerwami w asyście jednego bębna trwał przez całe spotkanie. Miejscowy Fan Club przygotował staranną, dwuczęściową oprawę, do której odpalone zostały ognie wrocławskie i stroboskopy. Widzew wygrał 0-4 i przeszedł do kolejnej fazy Pucharu. Po meczu milicja robi problemy na wyjściu ze stadionu, robiąc zdjęcia z dowodami każdemu z osobna. CHWDP

Kibice Widzewa obecni byli także w dniu wczorajszym w 20 osób na wyjeździe Ruchu w Kluczborku oraz w podobnej liczbie na pucharowym meczu KKSu Kalisz z wirusem z Kielc.

 

video:

 

Widzew Łódź – Fan Club Bełchatów:
Na pierwszy wyjazd w nowym sezonie udajemy się do Widzewskich Skierniewic w ramach pucharu Polski. WIDZEWEK pewnie wygrywa 4:0, grając fajną piłkę, co cieszy przed nadchodzącymi bojami w walce o ekstraklasę!

 

zobacz również zdjęcia: