PP: Stal Stalowa Wola – Wisłoka Dębica 26.06.2021 28 czerwca 2021

Za nami ciekawe spotkanie w Stalowej Woli, gdzie przyjechała drużyna Wisłoki Dębica. Gospodarze bez większej mobilizacji uformowali liczny młyn, tego dnia mogli liczyć na wsparcie swoich przyjaciół, najliczniejszą grupę stanowili sympatycy GKS-u Jastrzębie, którzy pojawili się w 47 głów. Od tego dnia Stalówkę i GKS Jastrzębie oficjalnie łączy zgoda.

Na sektorze gości zasiadła liczna grupa sympatyków Wisłoki, którzy również w dobrych liczbach byli wspierani przez swoich przyjaciół. Łącznie w Stalowej Woli pojawiło się 286 wyjazdowiczów, w tym 100 kibiców zabrzańskiego Górnika, 44 osoby z Siarki Tarnobrzeg oraz gościnnie 10 kibiców Wisły Sandomierz. Oprócz standardowego oflagowania na płocie pojawił się również okolicznościowy transparent.

 

Relacja Stali Stalowa Wola:

Za Nami finał Podkarpackiego Pucharu Polski z Wisłoką. Mecz rozegrano w sobotę na stadionie przy Hutniczej. Spotkanie organizowane jako impreza niemasowa więc ilość miejsc dla Kibiców ograniczona. Bez szczególnej mobilizacji tworzymy dość liczny młyn i prowadzimy dobry doping przez cały mecz. Nie zabrakło wymiany uprzejmości z przyjezdnymi , którzy przybyli w ok 300 osób. Wieszamy jedną flagę Stalówki, wlepkę Jastrzębia i transparent dla chłopaka z Gorzyc.

W drugiej połowie prezentujemy sektorówkę – koszulka pasiak z herbem oraz chaos z flag na kij. Do tego kilka ogni i strobo z których dym uruchomił alarm przeciwpożarowy na trybunie. Nikt nie został ewakuowany a zabawa trwała nadal.

Tego dnia wspierali Nas Kibice :GKS 1962 JASTRZĘBIE w 47 osób, KARPATY 10, ŁADA 8, POLONIA 6 , jeden fan STALI RZESZÓW i jeden DYNAMA. Nie zabrakło również sympatyków z Niska i Gorzyc. Wszystkim dziękujemy za obecność. Od tego spotkania łączy Nas zgoda z Kibicami Jastrzębia. Stalowe Jastrzębie!!! Po meczu kilka godzin umacniamy naszą przyjaźń.

Na boisku w regulaminowym czasie gry był remis a w dogrywce tracimy bramkę na kilka minut przed jej końcem i odpadamy z dalszej gry w pucharach. Tym akcentem kończymy rundę wiosenną i czas na letnią przerwę . Do zobaczenia już w sierpniu. Hej STAL. 

 

Relacja GKS-u Jastrzębie:

W sobotę odwiedzamy naszych braci w Stalowej Woli na meczu okręgowego finału pucharu Polski z Wisłoką Dębica w 47 osób! Od tego dnia z kibicami Stalówki łączy nas zgoda. Wielkie dzięki dla naszych braci za mega gościnę po meczu! STALOWE JASTRZĘBIE!

 

Relacja Łady Biłgoraj:

Na finale podkarpackiego Pucharu Polski jesteśmy obecni w 8 osób. Niestety nasi układowicze po dogrywce przegrywają to spotkanie. Podziękowania za wszystko!

 

Relacja Wisłoki Dębica:

Finałowy mecz wojewódzkiego Pucharu Polski przyszło nam rozegrać w Stalowej Woli, z rywalem którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Na sektorze meldujemy się w liczbie 286 osób, w tym 100 kibiców zabrzańskiego Górnika, 44 osoby z Siarki Tarnobrzeg oraz gościnnie 10 kibiców Wisły Sandomierz – wszystkim dziękujemy za wsparcie!

Każdy uczestnik wyjazdu otrzymał okolicznościową, czarną koszulkę. Podróżujemy razem z Torcidą 5 autokarami i dwoma autami z bardzo dużym balastem, a na miejscu spotykamy się kibicami Siarki. Wyjazd bardzo ciekawy pod względem kibicowskim , a sam mecz przekonkretny pod kątem piłkarskim. Nasz doping tego dnia stał na bardzo wysokim poziomie przez całe spotkanie, oczywiście z racji „sympatii” jaką darzymy kibiców naszych przeciwników, większa część meczu to festiwal wzajemnych uprzejmości.

Wieszamy 7 flag w tym 1 Górnika i 3 „vlepki” Siarkowców. W drugiej połowie wywieszamy również transparent skierowany do nachalnego psa z dębickiej kryminalnej. Piłkarze pokazują ducha walki i wygrywają Finał Wojewódzkiego Pucharu Polski! Dziękujemy im za wygraną i pokazanie zaangażowania na boisku! Po powrocie do Dębicy wspólnie ze zgodowiczami i zawodnikami świętujemy zwycięstwo na dębickim rynku.

Dziękujemy Stalówce za pomoc w ogarnięciu większej puli biletów do sektora gość. Puchar jest nasz !! 

 

Relacja Siarki Tarnobrzeg:

Na wojewódzkim finale Pucharu Polski wspomagamy naszych ziomali z Dębicy w 44 osoby. Fajne klimatyczne spotkanie z emocjami do samego końca, gratulujemy naszym zgodowiczom zwycięstwa! SIARKA&WISŁOKA 

 

Torcida Żory:
Na Podkarpackim Finale Pucharu Polski Stal Stalowa Wola – Wisłoka Dębica jesteśmy obecni w dwie osoby. Na meczu festiwal wymiany uprzejmości. Wisłoka w ostatniej minucie dogrywki zdobywa zwycięska bramkę. W doskonałych humorach jedziemy wszyscy do Dębicy gdzie na rynku świętujemy z naszymi braćmi oraz piłkarzami Wisłoki. Dziękujemy Wisłoce za gościnę, powodzenia w Pucharze Polski na szczeblu centralnym!  

 

zobacz również zdjęcia: