PP: Odra Opole – Jagiellonia Białystok 12.03.2019 13 marca 2019

Za nami ćwierćfinał Pucharu Polski w Opolu, podczas którego miejscowa Odra podejmowała ekstraklasową Jagiellonie Białystok. Podczas spotkania na jednej z trybun pojawiła się kartoniada w barwach klubowych. Oprócz tego, na sektorze zajmowanym przez fanatyków, grupa ultras Underground Odra zaprezentowała oprawę.  Na płocie pojawił się transparent z hasłem „Szlak przetarty!! Cel walki warty!! – już kiedyś pokazano, że można”, do którego zaprezentowano sektorówkę przedstawiającą puchar w laurze. W dolnej części sektora pojawiły się sreberka, w górnej za to odpalono pirotechnikę.

 

Najwierniejsi:

Na mecz z Jagiellonią przygotowujemy się od dłuższego czasu, została zaplanowana oprawa na której znajdował się puchar z napisem ODRA OPOLE oraz transparent z hasłem „Szlak Przetarty!! Cel Walki Warty!! – już kiedyś pokazano, że można”. Oprawa została zaprezentowana w 15 minucie spotkania do której były dodatkowo sreberka oraz 10 rac i 60 stroboskopów. Na meczu w sektorze A pojawiło się ok. 650 osób co przeniosło się na bardzo dobry i głośny doping. Z gorszych informacji to po zakończonym meczu zostaje zawinięte 6 osób, które dostają zakazy stadionowe na 2 lata i 1tys złotych kary grzywny. Na meczu pojawia się 118 kibiców Jagielloni, po za paroma okrzykami nie prowadzili dopingu. Mecz odbywa się bez bluzgów. 

 

 

Na odległym wyjeździe do Opola pojawiło się 130 kibiców Jagiellonii Białystok. Tego dnia sektor gości przyozdabiały dwie flagi. Po ostatnim gwizdku sędziego, na tablicy widniał wynik 0:2, co oznacza, że w następnej fazie rozgrywek zobaczymy klub z Białegostoku.