Polonia Przemyśl – Stal Sanok 07.04.2018 9 kwietnia 2018

Mecz pomiędzy Polonią Przemyśl i Stalą Sanok zawsze wywołuje sporą mobilizację wśród obu ekip. Tak też było tym razem, wśród gospodarzy pojawiły się delegacje kibiców Wisły Kraków, Stali Stalowa Wola oraz Łady Biłgoraj. Kibice gości w Przemyślu pojawili się dobrą ekipą, wraz ze Stalą Sanok obecna była Resovia Rzeszów, JKS Jarosław, Unia Tarnów i Unia Nowa Sarzyna. Podczas drugiej połowy przyjezdni trochę zadymili.

 

Relacja Stali Sanok:

Mobilizację na ten najważniejszy wyjazd w rundzie zaczęliśmy dwa tygodnie wcześniej. Na zbiórce stawiają się wszystkie osiedla i Fc co daje liczbę 110 osób (dwa autokary). Z Sanoka wyjeżdżamy w asyście smutnych panów, ze sporym zapasem czasowym.

W Przemyślu meldujemy się przed rozpoczęciem spotkania, samo wejście na stadion przebiega sprawnie. Na płocie wywieszamy flagi LUDZIE ZE STALI, Resovia oraz Świrlandia. Ponadto wieszamy dwa transparenty „BATON, ERNEST, PAPKA PDW” i „OSTATNI GWIZDEK, NIC O NAS BEZ NAS, CDN…”.

Doping tego dnia głównie opierał się na obustronnych bluzgach. W drugiej połowie prezentujemy małą oprawę z machajek w barwach Stali, Jks-u oraz Resovii do tego stroboskopy. Tego dnia wspierają nas nasi przyjaciele z Jarosławia (80), Resovii (155), Sarzyny (20) oraz Unii Tarnów (10) – WIELKIE DZIĘKI!

 

Polonia Przemyśl:

źródło: Ludzie Ze Stali