Polonia Bydgoszcz – Polonia Piła 20.06.2019 21 czerwca 2019

Za nami ciekawy, żużlowy mecz w Bydgoszczy, gdzie miejscowa Polonia podejmowała imienniczkę z Piły. Na meczu obie ekipy prowadziły zorganizowany doping. Podczas spotkania gospodarze postanowili należycie powitać przyjezdnych, w konsekwencji czego w ich ręce wpada flaga „Sektor gości”, która wisiała na płocie po stronie kibiców z Piły. Gdy tylko pojawią się oficjalne relacje samych zainteresowanych news zostanie zaktualizowany.

Tego dnia Poloniści mogli liczyć na dobre wsparcie Giekaemowców, przypominamy że w minioną niedzielę to sympatycy Polonii wspierali GKM na derbowym spotkaniu z toruńskim Apatorem, informowaliśmy o tym TUTAJ.

 

Na jednej ze sportowych relacji czytamy:

Na stadionie doszło do małych zamieszek pomiędzy kibicami obu drużyn. Kibole z Bydgoszczy pojawili się w okolicach sektora gości i chcieli wyrwać/wyrwali flagę fanom z Piły. Ochrona szybko jednak uspokoiła sytuacje. 

 

„Polonia Bydgoszcz & GKM Grudziądz kroją flagę Polonii Piła na stadionie w Bydgoszczy !!! Tak kończą ci co dużo szczekają… Pięknie (P)anowie!” – napisano na White Red Fanatics.

 

Ultras Polonia Piła ’09:
Krótki komentarz na temat wydarzeń z Bydgoszczy. Na wstępie chcielibyśmy serdecznie przeprosić kobiety i dzieci! Przepraszamy, za te obelgi, plucie w twarz i agresję z jaką spotkaliśmy się na stadionie. Za te atrakcje można głównie podziękować ochronie, która nie szczędziła gazu pieprzowego, którym bez ostrzeżenia pryskała w twarz kobietą z naszego sektora jak i doprowadziła do tego że w bardzo łatwy sposób kilkunastoosobowa koalicja( Bydgoszcz, GKM, ochrona) skroiła nam fane „sektor gości” nie mówiąc już w jak brutalny sposób do tego doszło. Powrót urozmaicili nam również niebiescy wystawiając na ponad 1500zl klimatycznego za oddychanie ich śmierdzącym powietrzem w szczerym polu. Mamy nadzieję, że nasi młodzi kibice nie są zniechęceni do żużla i następnym razem spotkamy się na stadionie i wspólnie pokibicujemy!