Piast Nowa Ruda – Polonia Świdnica 02.11.2019 4 listopada 2019

Doping tego dnia to festiwal piosenki wulgarnej z obu stron, w przerwie meczu dochodzi do małej awantury pomiędzy ekipami, w konsekwencji czego kilka osób zostało zatrzymanych. Na tą chwilę pojawiła się tylko relacja gospodarzy, którą wrzucamy poniżej.

 

GKS Piast Nowa Ruda:
Przed meczem mieliśmy pewność, że tym razem w porównaniu do meczu z Lechią będą wpuszczeni kibice gości. Mobilizacja w internecie następnie plakaty i transparenty na mieście zrobiły swoje, także w dniu meczu wystawiliśmy solidny młyn grubo ponad 200 osób w tym nasze zgody z Brzegu Dolnego, Bystrzycy, Stronia i Ząbkowic za co wielkie dzięki, TBSNT.

 

Gości 2 autokary, jednakże barw Polonii mało za to większość w barwach Górnika. Przywieźli ze sobą flagę Skazani na zadupia.

Na mecz ruszamy wspólnym pochodem w asyscie machajek i odpalanej pirotechniki. Doping tego dnia to festiwal piosenki wulgarnej z obu stron. W przerwie meczu dochodzi do małej awantury i niuzasadnionej agresji policji po raz kolejny na naszym stadionie wobec czego 2 osoby od nas i 1 z Wałbrzycha lądują na dołku. Mecz został przerwany a po jego wznowieniu wieszamy w kontrze do przyjezdnych trans wzorowany na ich fladze Skazani na wpierd.l.

Mimo niekorzystnego wyniku dopingujemy naszych piłkarzy do końca meczu. Zawsze nad wami!

 

 

Dostaliśmy również ponad 2-minutowy filmik, na którym głównie widać jedynie szybką reakcję smutnych panów.

 

Podczas sobotniego meczu policja dosłownie spacyfikowała jednego z kibiców gospodarzy, czy to nie przekroczenie uprawnień? Tym bardziej, że osoba zatrzymana nawet się nie stawiała, co widać na filmiku.