Pelikan Łowicz – Widzew Łódź 23.05.2018 24 maja 2018

1500 Widzewiaków udało się na środowy mecz do Łowicza. Podczas spotkania miejscowy FC prezentuje oprawę, niestety na stadion nie udało się wnieść sektorówki, która miała być uzupełnieniem całego pokazu. Dzięki zwycięstwu piłkarzy, Widzew jest coraz bliżej awansu do II Ligi. W sobotę Widzewiaków czeka atrakcyjny mecz z Polonią Warszawa, na który wybiera się około 500 Czarnych Koszul.

 

Wiara Spod Zegara:

W około 1500 osób wspieramy dziś Widzew na wyjazdowym meczu w Łowiczu.


Dobra frekwencja i przyjazna pogoda pozwoliły na niezły doping przez pełne 90 minut. W 1 połowie swoją oprawę prezentuje nasz FC z Łowicza . Mini prezentacja wyszła całkiem przyzwoicie i mogła cieszyć oko. Niestety na stadion nie udało się wnieść sektorówki która miała być uzupełnieniem mini kurtyny i transu , jednak i tak wielkie brawa należą się chłopakom z Łowicza!


Na wyróżnienie i brawa zasługuje również FC ze Skierniewic który tego dnia po kilkudniowej wewnętrznej mobilizacji stawia się dziś w sile 150 osób!!! Z łódzkich osiedli jak zawsze dobrze wypadły Chojny oraz Bałuciarze. Grajki zagrały przyzwoity mecz i odnieśliśmy dzięki temu kolejne zwycięstwo które przybliża nas o kolejny mały krok do awansu. Fajny, szybki wyjazd. W sobotę WSZYSCY na mecz z Polonią!  To będzie dobry mecz.

 

zobacz również zdjęcia:

relacja: Wiara Spod Zegara

zdjęcia: Miguel Santos