Olimpia Elbląg – Widzew Łódź 17.08.2019 20 sierpnia 2019

Półtorej tysiąca kibiców zebrało się w sobotnie popołudnie na stadionie w Elblągu, aby na żywo zobaczyć mecz Olimpii z Widzewem Łódź. Podczas spotkania gospodarze mieli drobne problemy z mundurowymi, którym nie spodobała się treść transparentu, który koniec końców i tak został zaprezentowany w blasku rac. Na sektorze gości pojawiło się 371 Widzewiaków, wspieranych przez zgody.

 

Relacja Olimpii Elbląg:

Na sobotni mecz z widzewem nie było trzeba zbytnio namawiać z wiadomych względów. Od samego południa masa psów na mieście i pod stadionem, jak na stanie wojennym.

Przed meczem zapewniamy atrakcje zbłąkanym turystom. Patrząc przez pryzmat ostatnich meczy u siebie młyn prezentuje się dobrze. Wśród flag na meczu również Legijne i Sosnowieckie. Dzięki, że byliście z nami w tym dniu.

Psy nie wyrażają zgody na wniesienie transparentu, który miał być przekazem odnośnie ostatnich wydarzeń w Toruniu. Wnosimy go na przekór mundurowym, łatwo nie było, ale zostali szybko spacyfikowani w pogoni za transem na naszą trybune, niestety w całym zamieszaniu na sektor nie dotarła znaczna ilość piro.

Na meczu wzajemne bluzgi. W tym dniu najlepiej wychodziły przyśpiewki na dwie trybuny, dobrze można wykorzystać taką frekwencje na trybunach. Po meczu wychodzimy zwartą grupą, ze względu na kolejne rozkminki psów, które każdego obczajają z osobna ustawiając cały kordon przy wyjściu z trybuny. Dzień później meldujemy się w Chełmży na meczu z Włoclawkiem i nastepnie transportujemy sie na wyjazdowy mecz z Brodnicą do Rypina. Wspieramy ich w 14 osób. Dzięki za gościne i do szybkiego zobaczenia! Pamiętajcie o środowym wyjeździe do Katowic! 

 

Wiara spod Zegara:
W trzecim już tego miesiąca wyjeździe w północne rubieże kraju uczestniczyło 371 kibiców Widzewa. W tej liczbie skromne delegacje naszych zgód. Wizyta w Elblągu ma to do siebie, że repertuar obfituje w różne wulgarne okrzyki, których wczorajszego wieczora nie brakowało. Za tydzień znów wyjazd – jedziemy Pod Jasną Górę ! WIDZEW ON TOUR

 

zobacz również zdjęcia: