Nadwiślanka Nowe Brzesko – Złomex Branice 08.06.2019

Za nami ciekawe spotkanie w Nowym Brzesku, gospodarze w drugiej połowy zaprezentowali okolicznościowy transparent, do którego odpalono sporą ilość różnej pirotechniki. Cieszy fakt, że gdy drużyny z najwyższych lig w Polsce zbroją się do zmagań ligowych, w tych niższych też się sporo dzieje pod względem kibicowskim.

Ultras Nadwislanka:

Mecz nie ułożył się dla nas najlepiej bo to goście objęli prowadzenie. Bramkę na na (1-1) zdobył dla naszego zespołu Andrzej Komenda. Niestety w pierwszej połowie kontuzji doznał nasz bramkarz, Dawid trzymaj się. W drugiej połowie Branice po rzucie karnym obejmują prowadzenie. Niestety porażka Nadwiślanki. Sędzia rozdawał czerwone kartki naszym zawodnikom jakby miał je na promocji.

Mecz z Branicami od zawsze należał do tych bardzo interesujących. Tydzień przed meczem zaczynamy mobilizacje na to spotkanie co daje zadowalająca liczbę na trybunie (ok. 35 głów). Wywieszamy dwie flagi „UN” i „Nadwiślanka”. Od pierwszej min. Meczu głośno dopingujemy nasza drużynę. Pod koniec pierwszej połowy wjeżdżamy z nową przyspiewka „naprzód Brzesko naprzód LKS…”. W drugiej połowie na miejsce flagi „Nadwiślanka” wieszamy transparent skierowany do naszego rywala „ej Branice za rok cie widzę w tej samej lidze” A do tego odpalamy race, strobo puchy dymne co daje zajebisty efekt,NO PIRO NO PARTY .

[art5]

[art5]

Do dnia dzisiejszego nie wiemy dlaczego w tym czasie sędzia na chwilę przerwał spotkanie. Z każdą minutą doping był coraz glosniejszy. Nie obyło się bez wymiany uprzejmości i wspólnych pozdrowien z kibicami Zlomexu. Gości ok. 15 osób bez flag,przy naszym dopingu bez szans na przebicie się. Było gorąco, kto nie był niech żałuję. AVE NNB