Motor Lublin – Stal Rzeszów 11.05.2019

Za nami ciekawy mecz w III lidze, gdzie Motor Lublin na własnym stadionie podejmował drużynę Stali Rzeszów. Tego dnia na Arenie Lublin pojawiło się 4190 kibiców, z czego 670 stanowili przyjezdni. W pierwszej połowie po stronie gospodarzy oprócz standardowego oflagowania pojawił się również okolicznościowy transparent „STALÓWKA THE FEST”.

Po przerwie kibice Motoru zaprezentowali oprawę, na sektorze pojawiła się sektorówka „Banda Motor” z postacią w centralnym jej punkcie a całość uzupełnił transparent „Nieoficjalny sponsor stadionowych emocji”. W sobotni wieczór w Lublinie odpalono sporo pirotechniki, począwszy od wulkanów, stroboskopów i ogni wrocławskich a cały pokaz pirotechniczny zakończyły klasyczne race morskie. Motorowcy tego dnia mogli liczyć na solidne wsparcie Hetmana Zamość, który w Lublinie pojawił się w 160 osób, 83 Górników i 20 zgodowiczów ze Śląska Wrocław.

Na sektorze gości pojawiło się 670 kibiców, w tym 90 Stal Stalowa Wola, 90 Łada Biłgoraj i 82 Polonia Przemyśl. Spotkanie okraszone zostało sporą ilością wzajemnych pozdrowień.

[art5]

Motor Lublin:

[art5]

[art5]

[art5]

Relacja kibiców Stali Rzeszów:

W Lublinie jesteśmy obecni w 670 osób (zakazowicze zostają pod bramą) w tym 90 Stal Stalowa Wola, 90 Łada Biłgoraj i 82 Polonia Przemyśl – Dzięki za wsparcie. Na płocie wywieszamy kilka flag naszych oraz układowiczów. Na meczu prowadzimy bardzo dobry doping przeplatany z wymianą uprzejmości z miejscowymi. Piłkarze remisują 1:1.

[art5]

Na tym meczu obecna była również spora ilość naszych fotografów, poniżej wszystkie galerie: