Miedź Legnica – Stomil Olsztyn 14.04.2018 15 kwietnia 2018

Mecz 26. kolejki I Ligi w Legnicy, gdzie miejscowa Miedź podejmowała drużynę Stomilu Olsztyn zgromadził na trybunach 2800 kibiców. Podczas spotkania Najmłodsi fanatycy Miedzianki zaprezentowali podwieszaną oprawę na sektorze rodzinnym. Na sektorze gości zasiadło 60 Stomilowców. Po zwycięstwie drużyny gospodarzy, na tą chwile Miedź Legnica jest najpoważniejszym kandydatem do awansu do Ekstraklasy.

 

Relacja Ultras Miedź Legnica:

Wczorajszy mecz ze Stomilem zgromadził w młynie około 300 osób. Doping tego dnia uważamy za naprawdę solidny. Na płocie oprócz standardowego oflagowania wywieszamy transparent dla Braci ze Śląska którzy znajdują się na przymusowych wakacjach. Sam mecz na boisku również mógł się podobać, szybkie tempo gry i akcja za akcją powodowało to, że do dopingu często włączał się cały stadion. Dogodny termin, ładna pogoda, dobra gra piłkarzy, dobry doping. Każdy kto tego dnia zjawił się na Trybunie C napewno nie żałuje.

Stomilowców na sektorze gości około 60 osób z 2 flagami i transparentem Ostatni gwizdek. Nic o nas bez nas.

Kolejne punkty w kalendarzu fanatyka to sobotni wyjazd do Bielska-Białej 21.04 oraz tydzień później bardzo ważny mecz z Ruchem Chorzów. Już musicie nakręcać znajomych. Musimy być wszyscy!

 

Stomil Olsztyn: