Miedź Legnica – Odra Opole 27.07.2019 31 lipca 2019

Za nami ciekawy mecz w Legnicy, podczas którego miejscowa Miedź podejmowała na własnym stadionie drużynę Odry Opole. Miejscowi podczas spotkania zaprezentowali oprawę z użyciem pirotechniki, na sektorze gości licznie stawili się przyjezdni. Więcej w relacji samych zainteresowanych.

 

Ultras Miedź Legnica:

Na meczu wystawiamy 700 osobowy młyn i przyzwoicie dopingujemy nasz zespół, który niestety tylko remisuje na początek sezonu. Liczymy, iż w kolejnych meczach zaczniemy zdobywać 3punkty i piąć się w górę tabeli. Ponieważ cel jest jasny…
…i został przedstawiony na oprawie zaprezentowanej równo z pierwszym gwizdkiem. Tym razem UML Airlines zabrało Was na pokład samolotu zmierzającego do Ekstraklasy w asyście 60 rac. Do oprawy wykorzystaliśmy motyw lotniskowej tablicy odlotów. Mamy nadzieję, iż się podobało i zachęcamy do wspierania nas poprzez zakup gadżetów i wrzucania do puch. Jak widać – pieniądze nie idą na marne. Jak zwykle solidne wsparcie Śląska (w tym dobrze widoczna grupa Piasta Nowa Ruda) oraz Promienia (20osób z flagą). Dzięki!


Podczas meczu miały miejsce pewne wydarzenia, które zaowocowały końcem zgody Zagłębie – Falubaz. Nie wypowiadamy się na takie tematy na naszych łamach, ale tym razem musimy sprostować i zdementować jedną informację pojawiającą się na portalach kibicowskich.
Telefon nie trafił w ręce koalicji podczas wiadomej akcji, ale w zupełnie innych okolicznościach. Prosimy o nie powielanie tej bzdury, która stawia nas w nienajlepszym świetle, szanujemy zasady kibicowskie i żadne prywatne rzeczy nas nie interesują podczas stricte „kibicowskich spotkań”. Tyle. Miedź&Promień. 

 

Miedź Legnica:

 

Orange City Boys ’03:

Natomiast w sobotę wspieramy Odrę Opole w Legnicy na meczu z tamtejszą śmiecianką. Nas dokładnie 123 osoby, wszyscy z pomarańczowych koszulkach. Na płocie zawisła jedna nasza flaga – czarna HZL. ZAGŁĘBIE PONAD WSZYSTKO! 

 

Odra Opole:

 

zobacz również zdjęcia z meczu: