Miedź Legnica – Korona Kielce 17.08.2018 21 sierpnia 2018

Ponad 5 tysięcy kibiców obejrzało mecz w Legnicy, gdzie miejscowa Miedź podejmowała drużynę Korony Kielce. Tego dnia dobrze oflagowany młyn gospodarzy oscylował w około 500 osób. Podczas meczu sektor rodzinny i KKN zaprezentowali flagowisko w barwach, do którego pojawił się transparent wykonany przez dzieciaki. Oprócz standardowych flag pojawił się również transparent upamiętniający rocznicę Bitwy Warszawskiej.

Dla fanatyków Korony był to pierwszy w historii wyjazd na mecz ligowy do Legnicy . Na sektorze gości zasiadło 150 Koroniarzy, którzy podczas meczu zaprezentowali oprawę z pirotechniką. Na sektorze pojawiła się podświetlana folia, która tworzyła hasło „Tak się bawią w Legnicy”, całość uzupełniła flaga „FANATYCY ZNAD SILNICY”. Oprócz tego na sektorze pojawiła się również flaga dla ŚP. Małpy. Podczas meczu nie zabrakło również obustronnych pozdrowień.

 

Ultras Miedź Legnica:

Około 500 osób w młynie z bardzo przyzwoitym dopingiem. Pod koniec wymienionych trochę uprzejmości z kibicami Korony, którzy stawili się w dobrej liczbie i odpalili małe piro. Piłkarze remisują po walce, miejmy nadzieję, że zaczniemy zdobywać więcej punktów bo gra nie wygląda źle. Dzięki za wsparcie finansowe, niestety oprawy kosztują, ale już niedługo UML pokaże, że kasa z puch i gadżetów nie idzie na marne.

 

Korona Kielce:

 

zobacz również zdjęcia:

relacja: mks-korona-kielce.plUltras Miedź Legnica

zdjęcia: Fot. NI-FO