ŁKS Łomża – Mazur Ełk 01.09.2018 7 września 2018

Mecz ŁKS-u Łomża z Mazurem Ełk przyciągnął do młyna gospodarzy około 100 osób. Na płocie zawisły cztery flagi, oraz transparent dla poważnie chorego kibica ŁKS-u. W 60. minucie gospodarze zaprezentowali oprawę, pojawiła się sektorówka, flagi na kijach i pirotechnika. Po meczu jak to na podlaską policję przystało nie mogło być normalnie, smutni panowie blokują wyjście uniemożliwiając kibicom opuszczenie stadionu, wszyscy zostali spisani.

Do Łomży dotarła grupa 140 kibiców przyjezdnych, w skład których wchodziło 80 Mazurowców, 35 Kamratów oraz 25 kibiców Jagiellonii. Przez problemy z listą wyjazdową nie wchodzą na sektor gości, doping tego dnia prowadzą spoza stadionu.

 

Relacja kibiców ŁKS-u Łomża:

Na meczu z Mazurem Ełk wystawiamy około 100-osobowy młyn i przez cały mecz prowadzimy doping. Wywieszamy 4 flagi (w tym jedną Sparty Szepietowo, która wspiera nas w 9 osób) oraz transparent dla poważnie chorego kolegi po szalu.

Tego dnia do puchy wpadło 1870 zł – całość przekażemy na rzecz zbiórki dla Kamila. W 60 minucie prezentujemy oprawę, składającą się z sektorówki i flag na kijach w asyście świec dymnych oraz wulkanów.

 

Oprawa wczorajszego spotkania z Mazurem Ełk. Zdjęcia dostępne pod adresem: http://elkaesiacy.net/2017/09/lks-lomza-mazur-elk-2018-zdjecia/

Opublikowany przez Elkaesiacy.net – ŁKS Łomża Niedziela, 2 września 2018

Goście przyjeżdżają w ponad 100 osób, ale ze względu na problem z listą wyjazdową nie wchodzą na stadion. Ostatecznie wracają na parking, na ogrodzeniu bocznym wywieszają dwie flagi i prowadzą doping. Po meczu Podlaska milicja pozwoliła abyśmy poczuli sie jak w poprzednim ustroju. Po końcowym gwizdku blokują wyjście uniemożliwiając nam opuszczenie stadionu. Spisują wszystkich i próbują wyłapać osoby odpalające pirotechnikę. ACAB!

 

Mazurowcy:
Do Łomży dociera ponad 80 Mazurowców wspomaganych przez 35 Kamratów oraz 25 kibiców Jagiellonii, co daje łączna liczbę ponad 140 osób! Klub z Łomży robi problemy na wejściu z dopisaniem osób do listy, więc solidarnie wszyscy nie wchodzimy i dopingujemy nasz zespół spod stadionu. Podziękowania dla Warmii i Jagi za wsparcie! PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

źródło: elkaesiacy.netMazurowcy