LIVE: PP: Widzew Łódź – Legia Warszawa 30.10.2019

Witamy na relacji live z meczu PP: Widzew Łódź – Legia Warszawa. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Początek spotkania już o godzinie 20:30 na stadionie Widzewa. Posiadasz jakieś ciekawe materiały (zdjęcia, filmiki) z tego spotkania? Wyślij nam je na FB, albo na maila stadionowioprawcy@gmail.com, na pewno je wykorzystamy!

22:28 – KONIEC MECZU! Klasyk nie zawiódł zarówno na boisku jak i na trybunach. Dziękujemy wszystkim za obecność, już niedługo pojawi się kilka obszernych galerii z tego spotkania!

22:16 – Dzisiejszego dnia swój żywot zakończyła flaga Legii skrojona przez Widzewiaków w maju 2018 roku.

22:13 – „CHODŹCIE PO FLAGĘ, HEJ KU*RWY CHODŹCIE PO FLAGĘ” – skandują Widzewiacy.

22:11 – Na tablicy wyników 2:3.

22:07 – Czyżby kolejny pokaz pirotechniczny po stronie gospodarzy?

[art5]

21:59 – 73. minuta i Widzew wyrównuje, w dzisiejszym klasyku już 2:2.

[art5]

21:53 – Gwizdek Marciniaka i mecz został wznowiony.

[art5]

21:52 – A tutaj przyczyna powstania dzisiejszej mgły w Sercu Łodzi.

21:46 – Przerwa w meczu, boisko przysłoniło się dymem unoszącym z sektora Legionistów.

21:45 – Rzut karny pewnie wykonany przez Marcina Robaka i na tablicy wyników mamy 1:2, Widzew wraca do gry.

[art5]

21:39 – Na boisku piłkarze Legii strzelają bramkę na 2:0, na trybunach Legioniści najprawdopodobniej przygotowują się do pokazu pirotechnicznego.

21:32 – Zaczynamy drugą połowę spotkania!

21:30 – Przepraszamy za poślizg, poniżej zdjęcia z oprawy Widzewa.

[art5]

21:10 – „HIGHWAY TO HELL” – czyli droga do piekła w wykonaniu kibiców Widzewa Łódź.

[art5]

21:05 – Na tą chwilę na meczu spokojnie, doping dla obu drużyn przeplata się z wzajemnymi pozdrowieniami.

20:42 – Nabity sektor gości, w centralnym punkcie sektora pojawiła się flaga „TEDDY 95 BOYS”.

20:36 – Na stadionie pojawił się również Spiderman.

20:33 – Po stronie Widzewa podwinięty został transparent, najprawdopodobniej pod koniec pierwszej połowy zaprezentowana zostanie oprawa.

20:31 – ZACZYNAMY! OBY SIĘ DZIAŁO!

20:20 – Mecz się jeszcze nie zaczął a już smutni panowie zostali wezwani pod sektor gości.

[art5]

20:10 – Miejsca na stadionie powoli się wypełniają, u gospodarzy na sektorze za zegarem widać rozmieszczoną sporą ilość flag na kijach.

20:00 – Już za 30 minut długo wyczekiwane spotkanie w Łodzi, w którym Widzew podejmie na własnym stadionie drużynę Legii Warszawa. Legioniści z drobnymi problemami przy wejściu powoli zapełniają sektor gości.