LIVE: FINAŁ PP: Lech Poznań – Raków Częstochowa 02.05.2022 2 maja 2022

Witamy na fotorelacji live z dzisiejszego Finału Pucharu Polski, w którym zmierzą się drużyny Lecha Poznań i Rakowa Częstochowa. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Początek spotkania o godzinie 16:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zachęcamy Was do podsyłania zdjęć i filmików bezpośrednio na Facebooka. Dziękujemy za każdą pomoc!


FINAŁ PUCHARU POLSKI 2022

 

GALERIA:

 

Starzy Bywalcy (Wisła Kraków):

Chcemy krótko odnieść się do wczorajszych wydarzeń związanych z finałem Pucharu Polski. Chociaż jest nam nie po drodze z Lechem to popieramy decyzję że nie ulegli głupim pomysłom władz stolicy i zbojkotowali wejście na sektory. Nie godzimy się na to aby ruch kibicowski w Polsce był szkalowany. A raków…no cóż

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!

 

Orange City Boys ’03 (Zagłębie Lubin):

Chcemy się krótko odnieść jako OCB do wczorajszych wydarzeń z finału pucharu Polski, bo z racji wykonywanego fachu, nie możemy przejść obok. W naszym ultrasowskim świecie są pewne zasady, których się konsekwentnie trzymamy i świętości, za które oddamy nawet życie. Jedną z takich rzeczy są flagi, bez których nie wyobrażamy sobie widowiska sportowego, z którymi się utożsamiamy, które są naszym świętym Graalem. Wczorajsza postawa kibiców Lecha wcale nas nie dziwi, bo w tym momencie podjęlibyśmy identyczną decyzje i nie weszli na mecz, bo jakiś pajac z Warszawy ma takie widzimisie. To, co zrobiły wczoraj pikniki z Częstochowa, za ten brak solidarności, za to, że własne flagi dla nich nic nie znaczą i ważniejsze jest oglądanie kopaczy – za tą kurewską postawę powinni być zesłani na kibicowski ostracyzm.

LIBERTA PER GLI ULTRAS!

 

Nieznani Sprawcy (Legia Warszawa):

NaSza oprawa z Białegostoku ma już prawie tyle lat co Maryla nakurwia w sylwestra, jednak przekaz pozostaje ponadczasowy. Jebać kurwy!

 

Pogoń Szczecin:

Wiele nas różni, jedno łączy. Piłka nożna dla kibiców! Nie dla polityków, nie dla frajerów!

 

Górnik Zabrze:

Środowisko kibicowskie powinno być solidarne w sprawach fundamentalnych, a taką jest kwestia flag i wyłamywanie powinno spotkać się z potępieniem, niezależnie od sympatii i układów.

 

Arka Gdynia:

Każdy kibic nie ważne jakiego klubu potrafi oddać życie za barwy za flagę. I przychodzi sytuacja że jedna osoba zakazuje ci wnieść barw za które oddasz wszystko. Co robisz ? Poddajesz się decyzji albo ja i barwy albo nikt. I do tego tematu poszedł nasz Lech i oficjalnie Raków. Lech nie wszedł na sektor bo do końca bronią swoich barw. A Raków zrobił odwrotnie. Dla każdego z nas wydaje się to normalne, nie wejść na sektor. I w tym momencie wjeżdża klub z Częstochowy. Wszystkie zasady które są aspektowane w życiu kibicowskim według Rakowa nie są nic warte. Honor dla nich nie istnieje. Jest to pierwsza sytuacja w Polsce gdzie barwy mają mniejsze znaczenie niż wypicie browara na sektorze. Niech cała kibicowska polska oceni to sama.

Kibicowsko puchar dla Lecha !

 

Ultras Niebiescy:

Delikatny nasz komentarz do tego co się dziś wydarzyło w stolicy. Przy okazji takich spraw animozje klubowe schodzą na dalszy (niedaleki) plan. Brawo dla Lecha, który postawił się dziś głupim decyzjom władz, pzpnu i innych instytucji. W tych ciężkich czasach, gdzie kibic musi walczyć codziennie o swoją rację, to się ceni. A Raków – piz**🖕

LIBERTA PER GLI ULTRAS
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW

 

Gruba awantura na parkingu Lecha Poznań pod Stadionem Narodowym. Policja na koniach taranuje, pałuje i gazuje kibiców Kolejorza.

 

Raków Częstochowa drugi raz wygrywa w Finale Pucharu Polski!

 

17:00 – Pod kasami, jak i wzdłuż stadionu ustawili się smutni panowie. Prowokacja i doszło do awantury pod stadionem.

 

16:10Cezary Kulesza na temat dzisiejszej szopki wokół Finału Pucharu Polski.

 

16:00 – Kibice Rakowa pojawili się na sektorze.

 

15:00 – Godzina do meczu, czy tak ma wyglądać Finał Pucharu Polski?

 

14:30 – Na półtorej godziny przed meczem, kibice dalej nie doszli do porozumienia (z wniesieniem flag i oprawy) i w dalszym ciągu czekają pod Stadionem Narodowym.

 

12:00 – „PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW” – na Stadionie Narodowym trwają właśnie rozmowy na temat wpuszczenia flag i oprawy na dzisiejszy Finał Pucharu Polski.

 

11:30 – Pierwsi kibice Kolejorza pojawili się już w Warszawie.

 

11:00 – Dzisiaj na podróżujących przez A1 do Warszawy Arkowców wysypała się liczna grupa Lechii Gdańsk, jednak przez tych co zawsze do niczego konkretnego nie dochodzi.

 

09:30 – Z Poznania w stronę Warszawy wyruszyły właśnie specjale z kibicami Kolejorza.


POWIĄZANE ARTYKUŁY:

Decyzja SKO ws. meczu finałowego Fortuna Pucharu Polski

Komunikat PZPN ws. organizacji finału Fortuna Pucharu Polski 2022